×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9969

Hledá se opravdová kráska, Miss OK 2020!

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 9. březen 2020 10:19

Všechny středoškolačky, jejich kamarádky či maminky pozor. Letošní soutěž krásy určená středoškolačkám - Miss OK 2020, bude mít svůj plzeňský casting 21. března v Měšťanské besedě. Přijďte dokázat, že nejkrásnější holky z celé České republiky jsou právě ve vašem kraji.

V rámci soutěže budou mít děvčata možnost projevit svou osobnost, rozvinout svoji kreativitu a v neposlední řadě se naučí vystupovat na veřejnosti. Účastí v soutěži získají nejen hodnotné ceny, ale také spoustu zkušeností a nové přátele. Soutěž Miss OK je letos poprvé pro dívky z celé republiky, a je tedy nejvyšší čas se přihlásit a bojovat za svůj kraj.

Castingy se konají v pěti krajských městech, a to v Olomouci, Brně, Plzni, Ústí a Praze. Přijď 21. března v 15:00 na casting do Plzně, zažij to na vlastní kůži a ukaž porotě, v čem tkví opravdová krása! Na castingu vystoupí řada známých osobností jako je například tanečník JK Sanchez, hudebník Adam Hobza a další. V miss Opravdová krása nehledáme univerzální míry, ale osobitost, originalitu a šarm. Ať už dáváš přednost teniskám a chceš si vyzkoušet něco nového, nebo si naopak neumíš představit život bez podpatků a ráda bys rozjela kariéru modelky, Miss Opravdová krása je ideálním krokem, jak začít!

Kompletní informace a přihlášky hledej na www.missok.cz a našem Instagramu @missok_2020.

Fotogalerie