Fotbalová Plzeň připravila dárek za vysvědčení pro více než 9 tisíc žáků

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - středa, 31. leden 2024 16:59
Fotbalová Plzeň připravila dárek za vysvědčení pro více než 9 tisíc žáků Foto: FCVP

Malý dárek pro žáky partnerských základních škol v rámci projektu Viktorka do škol si přichystala fotbalová Plzeň. Více než 9 tisíc malých fanoušků a fanynek obdrželo spolu s pololetním vysvědčením speciální voucher na 1+1 vstupenku zdarma na zápas v rámci Plzeňskýho jara.

„Věříme, že i tento malý dárek udělá radost a děti pak mohou společně s rodiči nebo kamarády vyrazit na fotbal a užít si s nám jeden z vybraných zápasů Plzeňskýho jara,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Chtěl bych všem žákům popřát, aby si užili pololetní prázdniny a pozvat je na fotbal. Rádi je na stadionu uvidíme a budeme jim chtít udělat radost ideálně vítězstvím,“ říká obránce Viktorie Robin Hranáč, jenž je jednou z hlavních postav projektu Viktorka do škol.

Malý dárek pro žáky ocenila rovněž Lucie Kantorová, náměstkyně primátora města Plzně pro oblast školství a cestovního ruchu. „Těší mě, že se do akce Viktorka do škol zapojila většina plzeňských škol a že se naše spolupráce stále rozvíjí. Poděkování patří celému klubu FC Viktoria Plzeň za to, že poskytne vstupenky našim žákům, budou mít určitě radost,“ uvedla Lucie Kantorová, jež zároveň vyučuje na 25. ZŠ v Plzni.

Speciální akci si pro žáky připravil i Viktoria shop. Postačí, když v rozmezí 31. 1. – 7. 2. ukážou ve Viktoria shopu své vysvědčení (postačí i foto v telefonu) a obdrží při nákupu nad 500 Kč slevu 100 Kč na jakékoli vybrané zboží.

Viktorka do škol je dlouhodobý projekt, jenž v tuto chvíli sdružuje celkem 21 základních škol z Plzně a blízkého okolí. Jeho cílem je vzbudit v dětech zájem nejen o fotbal, ale o sport jako takový a jejich zapojení do různých aktivit spojených s naším klubem.