Fotbalisté v přípravě Ústí nad Labem porazili. Beauguel střídal kvůli zranění!

Zveřejněno v Sport
Od - sobota, 15. leden 2022 12:15
Fotbalisté v přípravě Ústí nad Labem porazili. Beauguel střídal kvůli zranění! Foto: FCVP

Také ve třetím přípravném utkání fotbalisté Viktorie Plzeň neinkasovali. Na domácím hřišti porazili druholigové Ústí nad Labem 1:0 gólem Jana Sýkory z první minuty zápasu. Kaňkou na výhře je zranění Jeana Davida Beauguela, který odstoupil už po 14. minutách hry.

Gól vstřelili viktoriáni hned v úvodní minutě. Po přihrávce Pavla Šulce dopravil míč na druhý pokus do brány Jan Sýkora! Na druhé straně mohlo být rychle vyrovnáno, vlastní gól si málem vstřelil Lukáš Hejda, ale vše zachránil Marián Tvrdoň, který se stihl vrátit a míč vyrazit před brankovou čarou. V následujících minutách museli krátce po sobě vystřídat kvůli zranění Jean-David Beauguel a Josef Koželuh, do hry se tak zapojili hráči z B týmu Tomáš Jedlička a Karel Žilák. Pro Jedličku se jednalo o debut za áčko. A po půlhodině hry se mohl dočkat i své první trefy, jenomže po pasu Pavla Šulce zamířil těsně vedle tyče.

Do druhého dějství zůstali na hřišti pouze brankář Marián Tvrdoň a právě Jedlička se Žilákem. Dobrou šanci měli domácí po hodině hry. Roh Dominika Janoška si našel Tomáš Chorý, jehož hlavičku dobře vyrazil David Němec. Odražený míč už napálil Šimon Gabriel nad břevno. Dvě minuty poté se ústecký brankář vyznamenal znovu, tentokráte po centru Žiláka zakončoval Aleš Čermák, ale Němec míč skvěle vyrazil. Skóre už se v Luční ulici tak od úvodní minuty nezměnilo, Viktoria vyhrála nad Ústím nad Labem 1:0. Další zápas ji čeká ve středu od 11:00 proti brněnské Zbrojovce.