Eliška (15) je nezvěstná už několik měsíců

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 10. prosinec 2020 09:31
policie Foto: M. Osvaldová

Pátrání po patnáctileté Elišce Karolyové pokračuje už pátým měsícem. Dívka byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Naposledy byla viděna dne 4. srpna 2020. Policisté ale do současné doby nepřijali poznatky, které by směřovaly k jejímu pobytu, pohybu a výskytu. Z tohoto důvodu opětovně žádají širokou veřejnost o součinnost.

Pohřešovaná dívka je hubené postavy vysoká asi 160 centimetrů, má hnědé oči a středně dlouhé kadeřavé vlasy tmavě hnědé barvy česané dozadu. Dívka nosí dioptrické brýle. Je zdánlivého stáří 15-16 let. Na sobě měla tmavě modré roztrhané džínové kalhoty a bílou rozstříhanou mikinu.

"Dívka byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Naposledy byla viděna dne 4. srpna 2020," uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Fotogalerie