Dobrá zpráva pro fanoušky fotbalové Plzně. Záložníci Kalvach a Janošek podepsali nové smlouvy

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 2. únor 2020 11:21
FB_IMG_1580634727829 Foto: FCVP

Záložníci Lukáš Kalvach i Dominik Janošek na soustředění ve španělské Esteponě prodloužili své kontrakty s Viktorií Plzeň. Se západočeským klubem spojili svoji budoucnost až do roku 2023.

Lukáš Kalvach přišel do Viktorie z Olomouce před začátkem této sezony, velmi rychle se prosadil do základní sestavy a díky svým výkonům nakoukl i do národního týmu. V lize v této sezoně odehrál 18 utkání a vstřelil 3 branky.

Lukáš Kalvach přišel do Viktorie z Olomouce před začátkem této sezony, velmi rychle se prosadil do základní sestavy a díky svým výkonům nakoukl i do národního týmu. V lize v této sezoně odehrál 18 utkání a vstřelil 3 branky. Reprezentant do jedenadvaceti let Dominik Janošek zasáhl v této sezoně do deseti utkání, v nichž ukázal rovněž velký potenciál.

„Oba ukazují, že byl jejich příchod pro nás přínosem a dobrou volbou. Jsme s nimi spokojeni, proto jsme hráčům již nyní nabídli prodloužení smluv a jsem rád, že budou oblékat dres Viktorie až do roku 2023,“ uvedl Adolf Šádek, generální manažer klubu.

„Ve Viktorce se cítím od začátku skvěle. Máme tu perfektní zázemí, dobrou partu v kabině a doufám, že budeme v následujících letech společně úspěšní,“ přeje si Lukáš Kalvach.