Co nás čeká podle horoskopu v roce 2021?

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 31. prosinec 2020 15:26
horoscope-astrology-zodiac-symbol-993144 ilustrační, pixabay

Tarotový horoskop na rok 2021.

BERAN – Ďábel, Císařovna, Eso pentaklů

Berani, nebojte se! Ne, že byste se někdy něčeho báli, ale tentokrát nemusíte, i když začátek roku nebude právě růžový. Budete čelit velkým výzvám a potížím, které vám sice dají zabrat, ale vy je nakonec dobře zvládnete a úspěch, který sklidíte vám otevře úplně nové dveře s velkým bohatstvím. Pusťte se s vervou do toho, sáhněte si na dno, podívejte se pravdě do očí a vydržte až do konce! Budete na sebe hrdí!

BÝK – 8 pentaklů, 3 pohárů, 4 holí

Býci, na nic nečekejte! Hned do začátku nového roku skočte po hlavě a pracujte o sto šest. Nejen na tom, co vás živí, ale i na tom, co máte rádi a děláte pro svou potěchu. Až to pěkně pečlivě dokončíte, jak to máte ve zvyku, poveselte se. Odpočiňte si a snažte se trávit víc času s rodinou. Nový rok vám přinese střídání práce a zábavy, tak si oboje do sytosti vychutnejte a dělejte to poctivě.

BLÍŽENCI – 2 holí, Poustevník, Eso mečů

Blíženci, opatrně! Hned na začátku roku na vás čeká důležité rozhodnutí, které musíte dobře uvážit a naplánovat, protože určí celou další cestu, kterou máte před sebou. Je důležité zvážit tuto volbu z mnoha úhlů, jak to obvykle děláte, ale i s ohledem na dlouhodobou budoucnost, abyste v průběhu roku nebyli nemile zaskočeni. Další kroky už budou jasné, děj nabere na obrátkách a už nebude možné dělat velké změny. Proto, než řízněte, změřte.

RAK – Rytíř pohárů, Slunce, Spravedlnost

Raci, těšte se! Většinu roku můžete prožít v radosti a lásce, když tedy budete přijímat a neřešit, co a proč se to vlastně děje. Snažte se neplánovat a věřte, že to, co dostanete, aniž byste o něco usilovali, bude lepší, než to, co si budete přát. Závěr roku sečte vaše skutky a odhalí souvislosti, o kterých nemáte během roku přemýšlet a to z pohledu, který by vás ani nenapadl. Důvěřujte, otevřete se a těšte se na to hezké a snažte si to nekazit zbytečným přemýšlením.

LEV – Král mečů, Velekněz, 9 mečů

Lvi, otevřete srdce! Zdá se, že nový rok vám přichystá nejednu past, do které si naběhnete tím, že se budete snažit mít vše pod kontrolou. Nechte svou vůli pro letošek zamčenou ve skříni, poddejte se tomu, co se děje. Nenechte své ego cloumat svým majestátem. Mohli byste díky tomu přijít o důležité zážitky, které obohatí místo vaší hlavy, hlavně vaše srdce. Pusťte rozum k vodě a výzvy, které na vás letos čekají, zdolávejte hlavně intuicí a pocity. Ty vás na rozdíl od mysli nezklamou.

PANNA – 7 pentaklů, Císař, Král holí

Panny, pozorujte! Většina roku vás bude nutit spíš do pasivity a ubrání vašeho obvyklého urputného snažení. Stáhněte se, dívejte se kolem sebe a zasáhněte až, když to bude nezbytně nutné. Věci se vyřeší samy a lépe, než kdybyste přidali ruku k dílu. Nechte osud, ať se děje a nemluvte mu do toho. Koncem roku bude třeba projevit velkou sílu a rozhodnost, na vašem slově nebo postoji bude hodně záležet, ale nebojte se, jasně poznáte, kdy je třeba praštit pěstí do stolu! Do té doby hlavně klid a nepracovat.

VÁHY – 8 pohárů, 10 holí, Milenci

Váhy, vydržte! Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, to vás bude hlavně učit letošní rok. Jeho větší část bude spíše pochmurnější, radosti bude méně než povinností a vývoj bude spíš drhnout. Velké úkoly, které máte před sebou, nepůjdou odbýt, ale budou vyžadovat celou vaši sílu a všechny schopnosti. I když to tak občas nebude vypadat, nakonec spaříte velký důvod, pro který jste museli takhle dřít. Vše se vyplatí a mnohonásobně vrátí a to přesně tak, jak jste si přáli. Myslete na to zvláště, když budete mít tendenci klesat ke dnu, lépe se z něj odrazíte a udržíte si sílu!

ŠTÍR – Kolo života, 9 pentaklů, Eso pohárů

Štíři, sklízejte! Čeká na vás totiž přelomový rok, plný nečekaných možností, velkých úspěchů a potěšení. Pokud tomu ovšem nebudou stát v cestě vaše očekávání a představy, jak to má vypadat. Osud si pro vás letos nachystal to nejlepší, co mohl a co je pro vás skutečně dobré. Což se může lišit od toho, co jste si přáli nebo mysleli, že potřebujete. Když přestanete lpět na svém pojetí, spatříte úplně nové dary, které vás nadchnou, a budete za ně vděčni. Nebraňte jim!

STŘELEC – 6 pohárů, Páže pohárů, 4 pentaklů

Střelci, zůstaňte doma! Ať už je to myšleno obrazně nebo doslova. Letošní rok vám přinese mnoho hezkých zážitků, když se budete držet zpátky, vnímat, co je kolem vás a nepořádat žádné velké výpravy a akce. Všechno krásné máte kolem sebe, nemusíte to hledat jinde. Pracujte s tím, co máte, držte se osvědčeného a objevujte v tom nové poklady, které byste na konci světa těžko nalezli.

KOZOROH – Blázen, 10 mečů, 7 pohárů

Kozorozi, počítejte se vším! Už podle první karty bude letošní rok poněkud bláznivý. Pohodu a radost bude střídat neúspěch a problémy, budete mít často zamotanou hlavu a budete těžko hledat správnou cestu. Držte se toho, že nemůžete všemu rozumět, i když byste rádi, a zkuste přestat řídit a nechat se vést podle toho, kam to s vámi samo jede. Zážitky to budou velké, možná přijdete o nejednu představu, ale posunete se v životě tam, kam byste se svou kontrolou nikdy nedostali. I když se vaše vytříbená mysl bude letos hodně divit, je to vždy pro vaše dobro.

VODNÁŘ – 10 pohárů, Rytíř holí, 5 holí

Vodnáři, nehádejte se! Nový rok pro vás začne moc krásně! Něco dobře dopadne, povede se, co jste si přáli, zažijete krásné časy, které potěší vaši duši a zahřejí vaše srdce. Události pak o to víc naberou na obrátkách a vaším úkolem bude naskočit a jet, ale snažit se nezpůsobit velké škody. Uvědomte si, co je v životě opravdu důležité a snažte se nedělat kvůli svým cílům paseku, po nás potopa. Některé spory budou zbytečné, hlavě ty, ve kterých budete příliš prosazovat svou vůli. Pamatujte, že vše se dá zvládnout v klidu a kompromisem, i když ho v tu chvíli nevidíte.

RYBY – Rytíř mečů, Smrt, 3 pentaklů

Ryby, bojujte! Čeká vás důležitý rok plný změn a posunů. Je možné, že nezůstane kámen na kameni, zvláště v první půlce roku může u vás dojít k zásadním událostem. Nesnažte se jim zabránit, ale zkuste pochopit, proč přišly a k čemu jsou dobré. Pak vyražte na novou cestu, postavte se za to nové a pracujte s tím. Nic jiného stejně nebude možné, snažte se z toho alespoň vytěžit něco stabilního. Je možné, že na konci letošního roku z vás bude jiný člověk, ale nebojte se toho, bude to jen lepší.

Použité karty: Tarot starých pověstí českých

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyjde na podzim 2020.

Fotogalerie