Chill-out zóny, stěna z mechu i výhled na celé město. Prohlédněte si nejmodernější kanceláře v Plzni

Zveřejněno v Z Plzně
Od - pondělí, 12. červenec 2021 07:38

Chill-out zóny, střešní terasa s výhledem na celou Plzeň nebo stěna z mechu. Tak vypadají nejmodernější kanceláře v Plzni, které se nachází v Hamburk Business Center naproti Prazdroji. Prohlédněte si exkluzivní prostory, ve kterých by chtěl pracovat snad každý.

Hamburk Business Center v Plzni bylo zkolaudováno teprve před rokem a půl. I za tak krátkou dobu se dokázalo stát synonymem úspěchu. Zázemí v moderní prosklené budově našly silné technologické společnosti, které patří mezi světovou špičku v oboru.

Kanceláře společnosti Aimtec  v HBC 01

Prostory přímo na míru

Není divu, že firmy jako Aimtec, ABB, CertiCon nebo Ubiquity přestěhovaly své zázemí právě do Hamburku. V prostorách, které komplex nabízí, by totiž odmítl práci jen málokterý zájemce o zaměstnání. A právě v tom tkví jedna z hlavních výhod moderních kanceláří.

Unikátní prostory, které byly vytvořeny vlastníky a provozovateli Hamburku přímo na míru, výrazně usnadňují nábor nových tváří a budování špičkového týmu zaměstnanců. Pro firmy, které na trhu práce mnohdy hledají jehlu v kupce sena, je to důležitý faktor.

Kromě toho – hlavní vlakové nádraží odtud je coby kamenem dohodil, Hamburk nabízí krytá parkovací stání v garážích a hned vedle něho se nachází jeden z nejlepších hotelů ve městě. Moderní klimatizované místnosti s designovými prvky a velkými okny jsou samozřejmostí.

Naše redakce měla možnost si takové prostory prohlédnout, a musíme uznat, že atmosféra kanceláří v Hamburku nás doslova uchvátila. Moderní recepce v přízemí, zasedací místnost s mechovou stěnou, hravé chill-out zóny nebo moderní kuchyňky. Komu by se to nelíbilo.

Stěna  z Mechu

Výhled na celou Plzeň

A co nás nadchlo nejvíce? Obří střešní terasa s výhledem na Plzeň – od areálu Plzeňského Prazdroje přes fotbalový stadion ve Štruncových sadech až po katedrálu sv. Bartoloměje.  Společnost Aimtec, která má terasu v pronájmu, ji aktivně využívá. Zaměstnanci si ji oblíbili nejen pro odpočinek u kávy nebo oběda, ale pravidelně na ní pořádají i akce pro utužení kolektivu.

Podobný výhled nabízí i samotné kanceláře umístěné v nižších patrech budovy.

A dobrá zpráva na závěr. Pokud máte firmu a hledáte exkluzivní sídlo, v Hamburk Business Centru ještě máte šanci. K mání zbývá posledních 1777 metrů čtverečních, které vám pronajímatel navrhne přímo na míru pro potřeby vaší společnosti a vašich zaměstnanců.

Vlastníkem Hamburk Business Centra je Fond BHS Real Estate Fund SICAV, který vlastní i kancelářské komplexy v Praze, jmenovitě Oregon House nebo The Orchard v Ostravě. Správu Hamburku zajišťuje DJL Management s.r.o., specializovaná společnost pro správu nemovitostí.

Budova je sama  o sobě architektonickým skvostem

Stačí přejít lávku  a jste  v plzeňském pivovaru

Kanceláře společnosti Aimtec  v HBC 02

Recepce  v přízemí budovy

Kanceláře nabízí jedinečné výhledy na Plzeň

Autor: redakce