Charitativní běh v Plzni pro Zoo Plzeň startuje už v pátek

Zveřejněno v Z Plzně
Od - čtvrtek, 2. listopad 2023 07:49
Charitativní běh v Plzni pro Zoo Plzeň startuje už v pátek Ilustrační foto: Visit Plzeň

Běháte rádi? Máte rádi zvířata? Pak si rezervujte páteční podvečer. Akce plná zábavy, kdy současně můžete udělat nejen něco pro své zdraví, ale i pro dobrou věc, se blíží.

"Hledáme k sobě milovníky pohybu a zvířat, kteří nám pomohou adoptovat nosorožce Manjulu a Baabuua ze Zoo Plzeň. Proběhni se skrze zoologickou zahradu a pomoz nám nasbírat 100 000,- Kč pro tato krásná zvířata!", říkají organizátoři akce Rozběháme Česko a Zoo Plzeň. Partnerem akce je i Sportovní Plzeň.

Zájemci se mohou registrovat ONLINE: https://www.rozbehamecesko.cz/registrace-zavod/charitativni-beh-pro-zoo-plzen-reg?  nebo v den běhu od 17:00 na místě. V cíli získají krásnou dřevěnou medaili s nosorožcem.

TRASA je dlouhá 3 kilometry a vede od amfiteátru skrze Zoo Plzeň po zpevněných cestách, které jsou vhodné i pro kočárky. Doporučujeme s sebou čelovku.
TÉMA BĚHU: Obleč se do retro stylu a vyhraj speciální cenu!
ZÁZEMÍ: Stánek s oblečením Rozběháme Česko, bohatá hra o ceny. Na akci nebudou zajištěné šatny ani záchody.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
> 17:00 až 18:00 - Prezence a registrace na místě
> 17:40 až 17:55 - Hra o ceny
> 17:55 až 17:59 - Rozcvička s Terezou Petržílkovou
> 17:59 až 18:00 - Vyhlášení nejlepšího Retro kostýmu
> 18:00 - Start charitativního běhu na 3 km

ROZBĚHÁME ČESKO PRO DOBROU VĚC za let 10 činnosti vyběhalo přes 14 milionů Kč pro dobrou věc. První charitativní běh se uskutečnil 22. 12. 2014 v Plzni na podporu městského útulku. "Spojení pohybu a dobré věci máme v krvi. Je nám ctí, že vás to s námi baví a společně tak můžeme pomáhat sobě a těm, kteří to potřebují."