Bývalí hráči fotbalové Plzně si dali dostaveníčko na Silvestra

Od - čtvrtek, 2. leden 2020 09:18
IMG_7529clanek foto: FCVP

Jako tradičně se v poslední den roce sešlo 22 bývalých hráčů Viktorie Plzeň (dříve Škody Plzeň), aby si užili Silvestrovský fotbalový zápas.

Skóre zápasu otevřel v 7. minutě Ježek, soupeř místo branky trefoval tyče. Při dalším útoku oranžových dorážel ve 21. minutě Honzík do odkryté branky a vzápětí Ježek upravil na 3:0. Jediný gól zelených v prvním poločase vstřelil Smíšek ve 28. minutě. Vzápětí na poločasový výsledek 4:1 upravil s chutí hrající Ježek.

Druhý poločas začal vyrovnáním zelených, po dvou trefách Bárty a jedné Homoly to bylo 4:4. V 60. minutě se pak dostal k míči Švejnoha a změnil výsledek pro bojovnější mužstvo druhého poločasu, dokonal tím obrat. V závěru ale po střele Ježka dorážkou srovnal Schveinert na konečných 5:5.

Mužstvo zelených: Mička – Šambergr, Velkoborský, Skála, Švejnoha, Diepold, Bárta, Smíšek, Kovařík, Homola. Trenér: Paul

Mužstvo oranžových: Mizera – Vlček, Kopřiva, Fořt, Schveinert, Chvojka, Pánek, Honzík, Purkart, Forman jun., Ježek. Trenér: Bican.