Beauguel se hlásí o slovo. Jsem připravený, tvrdí Francouz, který plánuje nahradit Krmenčíka

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 3. únor 2020 20:48
beauguel, fotbal Foto: FCVP

Odchod Michaela Krmenčíka nemusí být nakonec pro Viktorii Plzeň tak bolestný. Do akce se totiž hlásí jiný forvard, Jean-David Beauguel. Svoji aktuálně dobrou formu potvrdil francouzský střelec i v přípravném zápase proti Örebro, kdy vstřelil dva góly.

Vyhráli jste i třetí zápas, spokojenost? Samozřejmě, protože chceme vyhrát každý zápas. I malou hru na tréninku. Je to dobré pro sebevědomí každého z nás, protože v přípravě tvrdě pracujeme. V budoucnu nám to pomůže.

Dal jste dva góly... Trenér mi říkal, že půjdu na hřiště a dám gól, jen ať se soustředím na druhý balon. Mluvili jsme spolu o tom, jak bych se měl víc tlačit do vápna, snažím se to mít na paměti.

Vnímáte, když na vás trenér Adrián Guľa během zápasu křičí pokyny? Ano, bavíme se o tom. Ukázal mi nějaké videosestřihy, kde se mám pohybovat, abych byl mužstvu co nejužitečnější. Snažím se to plnit, proti Örebrö mi to vyšlo. Čekal jsem na své šance, mohl z toho být i hattrick.

Jak velká změna to je, když vás vede jiný trenér? Mezi tím, jak jsme hráli dřív a teď? Ano, to změna je. Totální změna. Nový kouč po nás chce větší intenzitu, hrát rychleji, teprve teď je vidět reálný potenciál našeho týmu, protože úroveň naší hry se zvyšuje.

Bude těžké nahradit Michaela Krmenčíka? Já nevím, to říkáte vy. Uvidíme. Moje práce je dávat góly, udělám vše, abych to plnil. Já i Choras (Tomáš Chorý – poznámka redakce). Jsme dvě dobré alternativy, ať už hraju já nebo on. Krmenčík je teď už minulost, přeju mu v novém klubu hodně štěstí, protože to je dobrý útočník.

Takže se cítíte připraven na tuto výzvu? Samozřejmě, jsem ready. Musím být. A je jedno, jestli hraju od začátku, nebo jdu na posledních dvacet minut. Je dobré, že pracujeme jeden pro druhého, atmosféra v týmu je skvělá, řekl bych, že to bude perfektní.

Do startu ligy zbývají necelé dva týdny. Jak se cítíte? Dobře. Jsme možná trošku unavení, protože hodně dřeme, ale věřím, že budeme na sezonu dobře připraveni. Až se plně přizpůsobíme koučovým požadavkům a budeme na sto procentech, bude to dobré.