Zlatý bod, nehráli jsme dobře, připouštěl démon Gulaš

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 17. listopad 2019 21:12
gulaš foto: HC Škoda Plzeň

Dal dva góly, na jeden přihrál. Milan Gulaš potvrdil svoji velkou formu také v Mladé Boleslavi. Nakonec ale jeho příspěvek znamenal jen zisk bodu. Indiáni prohráli 3:4 v prodloužení.

Je tento bod získaný nebo jsou to dva ztracené? Po průběhu utkání si myslím, že jeden bod je pro nás zlatý, protože dnes jsme odehráli asi nejhorší zápas letošní sezóny. Všude jsme byli o krok později, ale takové zápasy samozřejmě jsou, musíme to hodit za hlavu a jít dál.

Kde byla chyba? Bohužel se nám nepovedlo zachytit tempo od začátku do konce, že nám tam napadaly góly, to bylo fajn, ale celkově, jak už jsem říkal, je pro nás bod zlatý.

Bodujete, ač máte plno hráčů zraněných. Tohle je asi hodně pozitivní, ne? Přesně tak. Důležité je, že i když máme plno kluků mimo sestavu, tak zápasy zvládáme. Pořád to nějak lepíme, hodně hrají mladí kluci, kteří nabírají zkušenosti, pro ně jsou to skvělé zápasy. Vypořádáme se s ním dobře, dá se říct, že jsme prodloužili bodovou sérii, což se nám podařilo.

Šanci opět dostávají mladíci. To je asi také dobře.. Když jsem začínal v áčku, byla tehdy v týmu podobná situace, tak jsem naskočil do velkého hokeje. Jak jsem říkal, pro mladé kluky je to dobrá šance, když ji vezmou za správné pačesy, tak z nich mohou mít dobří hráči. Je to plus pro nás jako klub, že vychováváme odchovance, tihle kluci to pak jednou převezmou a budou tým táhnout.