Žena nastoupila do autobusu nahá, řádila i na služebně městské policie

Zveřejněno v Z Plzně
Od - úterý, 3. srpen 2021 11:03
ilustrační foto, zdroj: dopravniwebovka.czc ilustrační foto, zdroj: dopravniwebovka.cz

Překvapení i šok zažili cestující na noční lince autobusu v Plzni. Na Slovanech totiž do vozu přistoupila úplně nahá žena. Když si pro opilou exhibicionistku přijeli strážníci, zasypala je nadávkami, fyzicky je napadla a nakonec hlídku obvinila ze znásilnění.

Devětatřicetiletá žena bez jediného kusu oděvu čekala na svůj spoj na zastávce Slovany. Z nočního autobusu ji ale záhy vyprovodili strážníci městské policie. „Žena odmítala sdělit svou identitu, proto se ji rozhodli předvést na policii ke zjištění totožnosti. Jelikož byla agresivní, došlo k nasazení pout,“ popsala mluvčí městské policie Jana Pužmanová. Kvůli psychickým problémům ženy přijeli na pomoc záchranáři, i v nemocnici ale chrlila vulgarity. Dechová zkouška u ní odhalila 1,6 promile alkoholu.

Nakonec záchranáři se strážníky odvezli ženu na záchytnou stanici, během toho ale zběsile strhla respirátor jedné ze strážnic a dokonce obvinila strážníky ze znásilnění. „Po vystřízlivění si ženu opětovně převzali k odbornému vyšetření zdravotníci. Podezření z několika protiprávních jednání bude muset vysvětlovat u správního orgánu. Za vinu je jí mimo jiné bude kladeno i to, že při předvádění poškodila a znečistila služební vozidlo městské policie,“ vysvětlila Pužmanová.