Aktualizováno: Nebezpečí pominulo. Pacient z Dobřan nalezen!



Od Marie Osvaldová11. 5. | 13:16


Aktualizováno 15:52 Policisté dopadli pacienta Psychiatrické nemocnice v Dobřanech Davidu H., který se v sobotu 9. května nevrátil z povolené vycházky. Informaci dnes před 16. hodinou potvrdila policejní mluvčí Eva Červenková.

Reklama

"Dne 9. května se nevrátil z povolené vycházky po areálu a nemocnice trvá na jeho návratu. Muž má vazby na Jihočeský kraj, konkrétně na Českokrumlovsko a je předpoklad, že by se zde mohl pohybovat," uvedla policejní mluvčí Eva Červenková.

To se nakonec také potvrdilo. "Díky všímavosti občanů byl pohřešovaný muž před chvíli vypátrán v Jihočeském kraji a bude navrácen zpět do léčebny. Všem děkujeme za spolupráci, která vedla k brzkému vypátraní osoby," podotkla mluvčí.