Vzájemně si pomáháme: Nabídka pomoci s informacemi ohledně splátek úvěrů i investic

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 15. duben 2020 16:48

V této těžké době, kdy se řada občanů dostává do potíží se splácením úvěrů, nájemného nebo pohledávek, je dobré poradit se s odborníkem. Zeptali jsme se proto na několik otázek Martina Nesnídala, senior manažera společnosti Broker Consulting,a.s.

Řeší s vámi v těchto dnech lidé hodně problematiku odkladů splátek a dalších? Ano, obrací se na mne stále více klientů, kteří potřebují pomoci s odkladem splátky hypotečního úvěru, řešením finančních rezerv nebo v krajním případě také s rychlým a výhodným prodejem vlastní nemovitosti. Jsem schopen pomoci s překlenutím této tíživé situace a zajistit, aby finanční ztráty byly co možná nejnižší.

Je také zájem o investice? Samozřejmě, tato doba je otevřená také pro lidi, kteří chtějí své peníze zhodnotit. Jsem schopen nabídnout velké množství investičních variant a poskytnout informace, aby klient na investičním trhu co nejvíce zvýšil pravděpodobnost zajímavého zhodnocení.

A co trhy jako takové? V propadu jsou prakticky všechny trhy. Proto zde vidím velký prostor pro malé i větší investory, kterým rád pomohu i s ohledem na svoji osmiletou praxi ve finančnictví a investicích.

Aktuální otázky: Podnikatelé: potřebuji rychle peníze, abych měl na mzdy pro zaměstnance. Kde a jak je mohu získat co nejvýhodněji? Odklad splátek kvůli Covid-19 - které banky to umožňují a za jakých podmínek? Je koronavirus uznán jako infekční onemocnění? Bude mi pojišťovna plnit, když budu v karanténě? Bude pojišťovna plnit, když budu doma na PN s koronavirem? Z jakých produktů je rozumné vybrat peníze a z kterých ne? Potřebuji rychle, ale zároveň za maximální cenu prodat svoji nemovitost. Jak na to? Chci mít jistotu, že mám dobře nastavené pojištění, jak to mohu zjistit? Je možné, že mé fondy zkrachují a přijdu o veškeré peníze v investicích? Jak se budou dál vyvíjet sazby a podmínky u hypoték? Je možné si pojistit ztrátu zaměstnání? Jak dlouho trvá prodej nemovitosti? Za kolik mám svůj byt prodat, když potřebuji rychle peníze? Momentálně potřebuji každou korunu. Neplatím za něco zbytečně nebo moc? (poplatky, pojistky, povinné ručení..) Je možné si snížit splátku na mém spotřebitelském úvěru?
  Máte dotaz - zavolejte nám.  Manažer senior: Martin Nesnídal Tel: 737 487 921 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.