Aktualizováno: Vážná nehoda na přivaděči u Plzně, jeden mrtvý, dva zranění!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - sobota, 8. duben 2023 08:24
Aktualizováno: Vážná nehoda na přivaděči u Plzně, jeden mrtvý, dva zranění! Foto: Hasiči Dobřany

Aktualizováno 15:50 Pět osobních aut havarovalo dnes ráno na přivaděči v blízkosti skládky Vysoká ve směru na Přeštice. Jeden muž zemřel po převozu do nemonice, další dva jsou zranění.

Všechny záchranné složky vyjížděly k nehodě kolem 6. hodiny ranní. Podle hasičů bylo do havárie zapleteno celkem pět aut. ""Řidič ve vozidle Škoda, který jel z Plzně na Přeštice, přejel do protisměru a čelně se střetl s dalším vozem. Za ním jelo další auto, které se také následně střetlo se škodovkou. Všechny tři řidiče si převzali záchranáři. Další dva vozy, které se chtěly místu nehody vyhnout, si poškodily boky," popsala policejní mluvčí Hana Kroftová.

Tři osoby si převzali do péče záchranáři. "Muž ročník narození 1983 byl ve velmi vážném stavu, muž ročník 1966 utrpěl těžká zranění. Oba jsme transportovali na emergency plzeňské fakultní nemocnice," řekla Andrea Divišová z krajské záchranné služby. Třetí, čtyřiačtyřicetiletý muž, utrpěl lehčí zranění a byl transportován do Fakultní nemocnice na Bory.

Podle administrátora Fakultní nemocnice v Plzni Miloše Nováka jeden účastník nehody zraněním podlehl, druhý je na operačním sále.