V centru Plzně došlo k fyzickému napadení mladé ženy. Poznáte muže na fotografii?

Zveřejněno v Krimi západ
Od - pondělí, 21. listopad 2022 12:12
V centru Plzně došlo k fyzickému napadení mladé ženy. Poznáte muže na fotografii? Foto: Policie ČR

Policisté z obvodního oddělení Plzeň-střed žádají veřejnost o pomoc při objasňování případu z druhé poloviny měsíce září. Na zastávce Sady Pětatřicátníků došlo k fyzickému napadení mladé ženy ze strany dosud neznámého muže.

Poznáte muže na fotografii? Policisté z obvodního oddělení Plzeň-střed se zabývají případem fyzického napadení, ke kterému došlo 25. září krátce před devátou hodinou ráno na tramvajové zastávce v sadech Pětatřicátníků v Plzni. 

Útok se zatím šetřil pouze v rovině přestupku. Nyní policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Policisté navíc v rámci objasňování případu získali mimo jiné fotografii z kamerového záznamu, na které je zachycena osoba důležitá pro trestní řízení. 

"Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložené fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolal na linku 158," uvedla mluvčí policie Michaela Raindlová.