Tarotový horoskop na týden 6. 12. 2021– 12. 12. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 6. prosinec 2021 05:13
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 6 12. 2021 – 12.12.2021, 49. TÝDEN – 9 holí: Neztrácet směr!

BERAN – 7 pentaklů

Berani, zpomalte! Tento týden se pořádného výsledku asi nedočkáte, dokonce ani tím, že na něj budete tlačit. Nechte to chvíli být, uvolněte tlak a možná a nakonec sklidíte.  

BÝK – 7 mečů

Býci, potichu! Tento týden se snažte být tiší a nenápadní. Sledujte svůj záměr, ale neprosazujte ho natvrdo, spíše se snažte, ať není moc vidět a využijte momentu překvapení.

BLÍŽENCI – Páže pohárů

Blíženci, divte se! Tento týden se snažte poznat něco nového, dívejte se kolem sebe novýma očima a určitě spatříte něco, co vám udělá velkou radost.

RAK – 6 pohárů

Raci, těšte se! Tento týden můžete zažít něco milého a laskavého. Buďte otevření a příjemní a nebojte se říct si o pomoc nebo sdílet svou radost. Bude jí tak víc.

LEV – 3 pohárů

Lvi, bavte se! Tento týden zkuste neřešit nic podstatného, nechte věci být a život plynout. Radujte se z maličkostí a dopřejte si to, co můžete, abyste se cítili lépe.

PANNA – Věž

Panny, nerozčilujte se! Tento týden to ve vás asi bude vřít a budete mít problém zůstat v klidu. Přesto se o to pokuste, vaše emoce jsou přehnané a mohly by způsobit skutečný problém.

VÁHY – 5 mečů

Váhy, nenechte se zastrašit! Protivník je možná větší, ale vy máte mnoho nástrojů a zdrojů, které proti němu můžete použít. Seberte odvahu a zadupejte. Nakonec i obr uteče s brekem!

ŠTÍR – 2 mečů

Štíři, nebuďte slepí! Tento týden se vám může podařit pěkný kousek, když se budete dobře dívat kolem sebe a nebudete přehlížet podstatné detaily.

STŘELEC – Eso pohárů

Střelci, užívejte si! Tento týden vás možná někdo mile překvapí, obdaruje nebo pochválí. Přijměte to, užijte si to a pracujte se sebou dál. Hlavně pokorně a skromně.

KOZOROH – Vůz

Kozorozi, vyražte vpřed! I když jste si možná nejistí, nedejte to znát a začněte jednat! Ukažte, že víte, co a jak a předveďte své kvality. Uspějete!

VODNÁŘ – Král pentaklů

Vodnáři, buďte na sebe hrdí! Něco velkého se vám povedlo, tak se nezapomeňte náležitě ocenit a pochválit. I když praktické výhody možná nejsou, jaké byste chtěli, je to dobrý výkon.

 RYBY - Král pohárů

Ryby, vyhlížejte! Tento týden se snažte být o krok dopředu. Zapojte své srdce a sledujte hlubší pochody, které vidíte jen vy. Budou se vám hodit pro konečný výsledek.

Použité karty: Mystical Medleys Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.