Tarotový horoskop na týden 3. 1. 2022– 9. 1. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 3. leden 2022 06:23
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 3. 1. 2021 – 9.1.2022, 1. TÝDEN – Král holí: Držet se svého!

BERAN – 3 holí

Berani, vyhlížejte! Hned první týden v novém roce se snažte nikam nehnat, sledujte, co se děje a nezasahujte. Dívejte se, co se blíží, určitě z toho budete mít radost.

BÝK – Eso holí

Býci, zachovejte klid! I když budete hned na začátku nového roku plni si a odhodlání, zpomalte, ať zbytečně nepřepálíte a nevyděsíte své okolí. Na vše bude dost času.

BLÍŽENCI – Ďábel

Blíženci, řvěte! Hned od začátku si nenechte nic líbit, perte se za sebe a prosaďte si svou. Tedy v případě, že si sebou budete opravdu jistí. Jinak s jednáním počkejte, až se situace vyjasní.

RAK – 3 mečů

Raci, odpočívejte! Ať už jste během Vánoc nabrali sil či ne, stále není třeba pospíchat a makat. Stáhněte se, ulevte si a počkejte, až svou sílu skutečně budete mít.

LEV – Poslední soud

Lvi, nezasahujte! Věci se dějí naprosto samy, a i když starý rok už skončil, stále zbývá něco k dodělání. Nechte to už ale být, samo si vás to zavolá.

PANNA – Rytíř mečů

Panny, bouchněte si! Tento týden někdo čeká na to, až se vyjádříte, tak přestaňte kuňkat a buďte rázní. Jedině tak získáte respekt i kýžený cíl.

VÁHY – Eso mečů

Váhy, jednejte! Zasoustřeďte se a napněte všechnu sílu do jednoho cíle. Pro něj pak podnikněte důležité kroky, které ale musí být promyšlené, aby se skutečně povedly.

ŠTÍR – 8 pohárů

Štíři, uvolněte se! Neseďte tam, kde vám pšenka už nekvete, zvedněte se a přejděte k jinému zdroji. Nemusí to být právě rychle, ale rozhodnutí by to mělo být definitivní.

STŘELEC – Císař

Střelci, vládněte! Hned první týden roku od vás bude vyžadovat velké nasazení a rozhodnost. Nečekejte na nic a jednejte jako velký panovník, kterým teď jste.

KOZOROH – 7 holí

Kozorozi, braňte se! Hned první týden po vás asi půjde někdo, kdo má pocit, že je oprávněný útočit. Nenechte si to líbit a odrazte ho zpátky, kam patří.

VODNÁŘ – Luna

Vodnáři, zasněte se! Nechte práci prací, co počkalo do teď, počká dál. Najděte si spíš chvilku pro sebe a své pocity a udělejte si jasno ve své duši. Pak můžete jít dál.

 RYBY - Královna pentaklů

Ryby, učte! Máte kolem sebe hodně lidí, kteří na to čekají a v sobě mnoho věcí, které můžete předat. Nebojte se, že na to nemáte a ukazujte ostatním, jak se co dělá.

Použité karty: Way of the Panda Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.