Tarotový horoskop na týden 24. 1. 2022– 30. 1. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 24. leden 2022 05:03
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 24. 1. 2021 – 30.1.2022, 4. TÝDEN – Spravedlnost: Dobře měřit!

BERAN – Král pohárů

Berani, čarujte s láskou! Tento týden se možná setkáte s někým, kdo vás zaujme, udiví nebo očaruje. Nebraňte se, nechte se omámit, protože vaše srdce to ocení!

BÝK – 2 mečů

Býci, uvolněte se! Zkuste ze sebe tento týden shodit veškeré napětí, povinnosti a tíhy. Oddychněte si, dejte si chvíli pro sebe, ať se můžete vrátit zpět do reality plni sil.

BLÍŽENCI – 2 pentaklů

Blíženci, spojujte! Obvykle jste rozpolceni a rozděleni, tento týden se snažte vše takové sloučit a propojit. V každém dílku něco potřebného, ale jen dohromady dají kýžený cíl.

RAK – 10 holí

Raci, pomáhejte! Tento týden se možná setkáte s někým, kdo bude potřebovat vaši pomoc, aby zazářil. Snažte se, ať se mu to povede, budete to mít u něj na oplátku schované.

LEV – 8 pentaklů

Lvi, dřete! Jste kousíček od toho, abyste dokončili něco velkého, stačí už jen nepřestat na tom pracovat. Možná se budete muset trochu přinutit, ale vyplatí se to.

PANNA – Páže holí

Panny, připravte se! Tento týden na vás čeká něco, na co budete muset být fit. Ať už se jedná o fyzičku, krásu nebo znalosti, nepodceňte to. Všechno se bude hodit.

VÁHY – 8 holí

Váhy, uctívejte! Tento týden bude potřeba provést nějaký rituál, vyslat modlitbu nebo se alespoň u někoho přimluvit. Zkuste nemožné, a budete se divit, jak se vám to povede.

ŠTÍR – 4 pentaklů

Štíři, přispějte! Tento týden vás možná někdo požádá o podporu nebo pomoc. Nemusíte být právě tím velkým hrdinou, ale každý kousek se počítá.

STŘELEC – Blázen

Střelci, vyjeďte! Osedlejte první vůz, co budete mít po ruce a vyražte ven! Ať za cílem nebo jen tak, neseďte doma, překonejte komfortní zóny a jeďte vstříc svému osudu.

KOZOROH – Král mečů

Kozorozi, soustřeďte se! Máte jistý úkol, na kterém vám hodně záleží a kterým můžete být i ostatním prospěšný. Nedejte se zmást ani odradit a dokončete ho.

VODNÁŘ – 8 mečů

Vodnáři, nedejte se spoutat! Tento týden vás bude něco svazovat a nepříjemně dusit. Máte ale veškeré nástroje, abyste se z toho dostali, tak je použijte a osvoboďte se!

 RYBY - 9 mečů

Ryby, držte se! Tento týden vás bude něco tahat do nesprávných míst. Zahoďte strach a perte se o svou stabilitu. Nenechte si jí vzít ani sami sebou.

Použité karty: Cirque du Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.