Tarotový horoskop na týden 19. 7. 2021– 25. 7. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 19. červenec 2021 05:20

Tarotový horoskop 19.7. 2021 –25.7.2021, 29. TÝDEN – 7 holí: Braňte se!

BERAN – 2 holí

Berani, rozhlédněte se! Tento týden než nějak vstoupíte nebo něco uděláte či řeknete, raději se podívejte, co je kolem. Předejte tak zbytečné komplikaci.

BÝK – 7 pentaklů

Býci, pracujte! Tento týden něčeho kloudného dosáhnete jen pilnou prací. Nešpekulujte nad tím, jak to udělat jinak a pusťte se do toho!

BLÍŽENCI – 6 pohárů

Blíženci, hrajte si! Tento týden si udělejte radost něčím malým, ale hezkým. Staňte se na chvíli dětmi a užijte si něco milého. Zážitek pak zůstane dlouho ve vás.

RAK – Milenci

Raci, milujte! Zasvěťte tento týden lásce a dělejte všechno krásné, v čem je vašemu srdci dobře. Pomůžete tím nejen sobě, ale i někomu, koho máte rádi.

LEV – Král holí

Lvi, vládněte! Převezměte otěže svého života, buďte to vy, kdo určuje jeho cestu. Buďte zodpovědní a silní a nenechte si vzít vládu nad svým životem.

PANNA – 8 pohárů

Panny, vyražte! Udělejte tento týden něco neobvyklého, změňte návyk nebo směr cesty. Půjde se vám lépe a na výsledcích to bude brzy znát.

VÁHY – Velekněz

Váhy, zůstaňte v pravdě! Nedejte se nejen tento týden zmást pozlátkem nebo postavením. Věřte svému srdci, protože to vám vždy poví pravdu.

ŠTÍR – 4 pentaklů

Štíři, nenechte se sebou hnout! Tento týden se držte toho, co je vaše a nedejte se shodit ze své pozice. Nakonec to ocení i ti, kteří do vás šťouchali nejvíc.

STŘELEC – 7 mečů

Střelci, nezlobte! Tento týden budete mít sklon přehánět nebo dělat věci, které nejsou morální. Ovládněte se včas a předejte tak zbytečnému maléru.

KOZOROH – 9 pohárů

Kozorozi, střežte si poklad! To, co jste už v životě dokázali, se vám bude tento týden někdo snažit vzít. Nedejte se, buďte si vědomi své síly a držte si ji hlavně pro sebe.

VODNÁŘ – Poslední soud

Vodnáři, je čas! Nastal pravý okamžik udělat něco zásadního. Odvažte se a jednejte tak, jako by byl poslední den světa. budete překvapeni, k čemu všemu to povede.

 RYBY - Vůz

Ryby, směle dopředu! Tento týden dostanete velkou možnost, jak se pohnout z místa. Využijte ji, vyražte s úsměvem a odvahou a budete překvapeni, kam vás to dovede.

Použité karty: Tarot at the End of Rainbow

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.