Tarotový horoskop na týden 18. 7. 2022 – 24. 7. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 18. červenec 2022 05:52
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 18. 7. 2022 – 24. 7. 2022, 27. TÝDEN – 3 pohárů: Slavme!

BERAN – Rytíř pohárů

Berani, do extáze! Konečně se povedlo něco, o čem jste dlouho snili. Dovolte si to prožít naplno a projevte přesně tu radost, kterou máte, ať to z vás stříká!

BÝK – 5 holí

Býci, nebraňte se! Tento týden se k vám bude chtít dostat něco příjemného, z čehož můžete mít na první pocit strach. Pusťte otěže, otevřete se a budete příjemně překvapeni.

BLÍŽENCI – Císařovna

Blíženci, neodolejte pokušení. Ať už bude tento týden před vámi cokoliv lákavého, neváhejte a zkuste to. Zážitky budou ve skrze příjemné.

RAK – Císař

Raci, buďte pevní! Nedejte se nikým zblbnout a neopusťte váš postoj, na který máte plné právo. Nikdo vám ho nesmí brát, jinak se se zlou potáže. Alespoň tento týden.

LEV – Král pohárů

Lvi, hyřte! Tento týden si můžete dovolit ledacos. Nemyslete na důsledky, nechte věci plynout, jednejte čistě emotivně. Vyplatí se to, i k vašemu překvapení.

PANNA – 5 pentaklů

Panny, nelomte rukama! Nic není tak zlé, jak to vypadá na první pohled. Seberte odvahu, najděte poslední zbytky vyrovnanosti, a sesbírejte, co se dá.

VÁHY – 2 mečů

Váhy, meditujte! Umíte zázraky, tak je teď zkuste vytvořit. S klidnou myslí a plným soustředěním na záměr se může povést to, v co jste už ani nedoufali.

ŠTÍR – 2 pentaklů

Štíři, jeďte na vlně! Tento týden nemusíte nic začínat nebo roztleskávat. Všechno potřebné už jste vytvořili, tak se na tom svezte zase o kus dál.

STŘELEC – Slunce

Střelci, objímejte se! Tento týden bude někdo čekat na vaši lásku, vřelé slovo nebo povzbuzení. Nešetřete chválou, nikdy nevíte, co všechno způsobí.

KOZOROH – Eso pentaklů

Kozorozi, přijměte dar! Tento týden vám shora pokyne něco, co vás velmi obohatí. Pokloňte se, poděkujte a tvořte s tím přesně to, po čem už dávno toužíte.

VODNÁŘ – 10 pentaklů

Vodnáři, nebuďte sami! Tento týden budete potřebovat něčí pomoc, péči nebo dobrou radu. Neodhánějte lidi kolem sebe s tím, že vám nerozumí, není to tak.

 RYBY - Luna

Ryby, splyňte! Život kolem vás teče tím správným směrem. Nevymýšlejte si důvody proti a nechte se tím tokem unést. Budete příjemně překvapeni.

Použité karty: Divine Feminine Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.