Tarotový horoskop na týden 17. 1. 2022– 23. 1. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 17. leden 2022 05:21
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 17. 1. 2021 – 23.1.2022, 3. TÝDEN – Eso mečů: Zdolat každou překážku!

BERAN – Poslední soud

Berani, braňte se! Tento týden bude kolem vás trochu horko. Zbytečně nevyvolávejte další chaos, ale když se budete cítit ohroženi, ukažte, že máte sílu a nebojíte se jí použít.

BÝK – Rytíř mečů

Býci, miřte dobře! Tento týden budete mít možnost něco zvládnout a dokázat, ale je třeba se soustředit a dobře připravit. Neztrácejte ze zřetele svůj cíl a skolte ho jednou ranou.

BLÍŽENCI – Mág

Blíženci, tvořte! Tento týden se můžete dočkat krásného zážitku a velké radosti, pokud budete kreativní a šikovní. Oddejte se svému snu a přání a může se vám splnit.

RAK – 6 pohárů

Raci, jděte hloub! Tento týden na vás čeká nějaký ponor, který vám osvětlí, co jste dosud vnímali jinak. Nebraňte se mu, přijměte toto světlo a teprve pak jednejte.

LEV – Eso pohárů

Lvi, vynořte se! Už dlouhou dobu ve vás dříme něco, co jste nechtěli dát najevo. Nebuďte tak citliví ani opatrní a ukažte to nejkrásnější, co v sobě máte. Je to velký dar.

PANNA – Spravedlnost

Panny, bijte se! Ať už proti vám tento týden někdo vystoupí nebo si budete muset cestu proklestit těžkými překážkami, nebojte se máchnout mečem a obhájit si své místo na zemi.

VÁHY – 5 pohárů

Váhy, zalezte si! Tento týden se stáhněte a bude-li to možné, raději nic nedělejte. Nechte si chvíli pro sebe, pro rozebrání svých pocitů a svou regeneraci. Budete to potřebovat.

ŠTÍR – Velekněz

Štíři, držte! Sice víte nejlépe, co je správně a co by se mělo, ale buďte tento týden hlavně moudří a vytrvalí. Šetřete s tím, co víte, najde se někdo, kdo to nejvíce ocení.

STŘELEC – 9 pentaklů

Střelci, zazařte! Tento týden budete mít možnost ukázat velký poklad, který ve vás vězí, sdělit moudro nebo zasáhnout v pravý čas. Užijte si to!

KOZOROH – Milenci

Kozorozi, spojte se! Tento týden nebuďte na velké věci sami. Je třeba vyrovnat protiklady a využít sílu toho, kdo vás doplňuje. Rozhlédněte se a nejlepšího adepta uvidíte svým srdcem.

VODNÁŘ – Král mečů

Vodnáři, na zem! Tento týden budete mít možná sklo utéct z reality a zalétat si ve výšinách. Moc dlouho se netoulejte, mohlo by vám utéct něco důležitého na zemi.

 RYBY - Síla

Ryby, postavte se! Ať už něco přehlížíte nebo tolerujete, nastal čas, začít to řešit. Postavte se za své zájmy, ukažte svou sílu a nenechte si už …. na hlavu!

Použité karty: Lost Forest Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.