Tarotový horoskop na týden 11. 7. 2022 – 17. 7. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 11. červenec 2022 06:02
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 11. 7. 2022 – 17. 7. 2022, 26. TÝDEN – 4 pentaklů: Opatrně!

BERAN – Svět

Berani, užívejte si! Léto je v plném proudu, vy se cítíte báječně, nebo alespoň můžete, tak se konečně rozjeďte na plno a hyřte, radujte se a otevřete se všemu, co týden nabízí.

BÝK – Královna holí

Býci, ukažte se! Dřímá ve vás velká síla, kterou ne vždy ukazujete. Tento týden na to ale nastal ten správný čas. Takže se narovnejte a začněte jednat v plné parádě.

BLÍŽENCI – 2 holí

Blíženci, postůjte! Nevíte-li, kam se vydat, zůstaňte radši doma. Nepřehánějte to s úkoly ani s požadavky, stáhněte se a další kroky si promyslete se. Vyplatí se to. 

RAK – 3 holí

Raci, vyhlížejte! Blíží se k vám velká šance, flotila plná pokladů. Postavte se na obzor a dobře se dívejte, ať ji vidíte první a můžete směle využít.

LEV – Páže holí

Lvi, pomalu vpřed! Tento týden se po vás nebudou chtít zářné výkony, ale několik kroků přeci jen ano. Udělejte je, dovedou vás přesně na to místo, z něhož můžete dělat velké věci.

PANNA – Mág

Panny, jednejte! Konečně máte k dispozici všechny nástroje, které potřebujete, tak se osmělte a koukejte je použít. Dalo to velkou práci je poskládat, tak šup s nimi do praxe.

VÁHY – Velekněžka

Váhy, buďte moudré! To býváte vždycky, já vím, ale tentokrát buďte ještě moudřejší. Myslete dopředu, poslouchejte intuici, následujte vnitřní hlas. Výsledky budou mimořádné.

ŠTÍR – 7 mečů

Štíři, buďte drzí! To také občas býváte, já vím, ale tento týden to máte povolené. Berte si, co není vaše, házejte pohledy, dovolte si zlobit. Vyplatí se to. Ale jen tento týden.

STŘELEC – 4 mečů

Střelci, spočiňte! Tento týden nechte všechno plavat, nic neřešte, nechte všechno být. Není nutné spěchat, důležité se vyřeší samo, nedůležité se řešit nemusí. Asi to bude oříšek, že?

KOZOROH – 3 mečů

Kozorozi, opatrně na srdíčko! Tento týden může jít okolo vás někdo, kdo vám do něj v nestřeženém okamžiku bodne.  Dávejte si pozor, možná tomu tím předejdete.

VODNÁŘ – 10 pentaklů

Vodnáři, hlavně rodina! Tento týden nemyslete na sebe, ale na ostatní. Věnujte se těm blízkým, které obvykle trochu zanedbáváte, ocení to.

 RYBY - Rytíř pentaklů

Ryby, přijímejte! Tento týden budete mít možnost něco získat. Nebude to zadarmo, ale bude to stát za to. Udělejte, co se po vás chce, a vyplatí se to všem.

Použité karty: Baroque Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.