Střed pracovního týdne zpestří v regionu koncert, přednáška i výstava

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - středa, 29. březen 2023 07:09

Média

Zdá se vám, že ve středu je do víkendu ještě daleko? Nevadí, kulturní akce se pořádají i ve všední dny. Navštivte 29. března některou z nich a zkraťte si tak čekání na víkendové volno.

Přednáška INDIE se koná 29. března od 17:30 v sále Kulturně společenského centra Kasejovice. Na přednášku Jana Hulače a Anetey Piňosové zve Město Kasejovice.

MKS Domažlice uvádí od 19:00 do 21:00 koncert legendární skupiny HOP TROP, která je stálicí na scéně trampské hudby už více než čtyři desítky let, a od svého vzniku v roce 1979 hraje stále v původním složení. Přijďte si poslechnout a třeba i zazpívat důvěrně známé písničky jako například Amazonku, Jonatána, Tři kříže, Nehrálo se o ceny nebo Vodáckou holku – píseň na text známého západočeského spisovatele Zdeňka Šmída. Většina písniček „Hoptropáků“ už patří do zlatého fondu českých písní, které zlidověly. Koncert je plný písní a zábavných historek ze života protagonistů i jejich populárních kolegů – známých muzikantů.

Multifunkční sál Městského úřadu ve Zbirohu hostí od 28. 3. do 30. 3. Velikonoční výstavu. Tuto tradiční velikonoční výstavu pořádá ZOČSŽ a k vidění je vždy od 9:00 do 17:00.

Střed pracovního týdne zpestří v regionu koncert, přednáška i výstava Ilustrační foto: FB Kasejovice