Soutěžíme o Valentýn v Šeříkovce: XIII. Století a Bratrstvo luny

Kde jinde strávit svátek všech zamilovaných než právě v KD Šeříková v Plzni. 14. února tam od 20 hodin rozjedou gothic rockový večírek kapely XIII. Století a Bratrstvo Luny. Jednomu z vás darujeme dvě vstupenky, stačí pouze správně odpovědět na danou otázku.

Soutěž o dvě vstupenky na koncert kapel XIII. Století a Bratrstvo Luny v KD Šeříková:
Otázka: Jak se jmenuje frontman kapely XIII. Století?
Správnou odpověď posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz do pondělí 10. února. Výherce, který získá dvě vstupenky, bude následně zpět kontaktován.

XIII. století je česká gothic rocková kapela. Označení gothic rocková předesílá, že se bude jednat o temnější tóny, které tato parta hraje, vždy s českými texty. Vznikla z punkové kapely HNF (Hrdinové nové fronty) a za téměř třicet let své existence vydala deset řadových alb. Na desce Horizont události najdeme mj. i skladatelskou tvorbu frontmana Petra Štěpána – scénickou hudbu k divadelním hrám a elektronický projekt Hindenburg. Kapela má na kontě také desetialbový box nazvaný Pandora (2016) se dvěma novými skladbami – Nový věk temnoty a Evropa.

Post-gothic-rocková parta z Kralup nad Vltavou s typickou modrou růží ve znaku – to je Bratrstvo Luny. Vystupují od roku 2007 a za tu dobu si našli svůj okruh fanoušků. Někteří členové se znají od dětství a společné prožitky je vzájemně spojily ve vztah podobný bratrskému.