Kousek od tragédie. Silně opilá řidička najela na tramvajový ostrůvek, pak skončila ve sloupu veřejného osvětlení

Zveřejněno v Krimi západ
Od - čtvrtek, 22. červen 2023 13:56

Silně opilá řidička bourala ve čtvrtek ráno v ulici Terezie Brzkové na Skvrňanech. Žena skončila svoji jízdu nárazem do sloupu veřejného osvětlení. Ještě předtím vjela na tramvajový ostrůvek, kde v té době čekalo několik osob. Naštěstí se ale vrátila zpět do silnice.

K dopravní nehodě došlo dnešního dne krátce před sedmou hodinou ráno v Plzni v ulici Terezie Brzkové. "Dvaačtyřicetiletá řidička osobního vozidla značky Škoda Octavia nezvládla vlivem silné opilosti řízení a najela na vyvýšený obrubník tramvajového ostrůvku, kde v té době čekalo několik osob na tramvaj. Následně pokračovala v jízdě a narazila do sloupu veřejného osvětlení," popsala policejní mluvčí Micheala Raindlová.

Jak se následně ukázalo, žena nadýchala přes čtyři promile alkoholu. Podle našich informací navíc těsně předtím odvezla své dítě na blízkou základní školu.

Při dopravní nehodě utrpěla řidička lehčí zranění, nikdo jiný naštěstí zraněn nebyl. Její další cesta tak vedla do nemocnice na lékařské vyšetření spojené s odběrem krve. "Nehodou se nadále zabýváme," dodala Raindlová.

ViewImage 2