Showman Pavlásek dorazí do Šeříkovky. Soutěžíme o vstupenky

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 17. leden 2020 11:10
lukas pavlasek foto: lukaspavlasek.cz

„Kdo nepláče, není Čech“. Takový je název one man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“. Na klasickou standup comedy můžete jít ve čtvrtek 23. ledna do KD Šeříková. Pokud nemáte ještě vstupenky, můžete se pokusit je vyhrát v naší soutěži.

Soutěž o dvě vstupenky na představení Lukáše Pavláska v KD Šeříková: Lukáš Pavlásek se v roce 2015 zúčastnil populární taneční soutěže StarDance. Na kolikátém místě skončil? Správnou odpověď posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do pondělí 20. ledna. Výherce bude následně kontaktován.

Ve čtvrtek večer se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus.

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadu Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.