Sexuální deviant se obnažoval na pěší stezce. Poznáváte ho?

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 9. březen 2020 19:21
ViewImage Foto: Policie ČR

Policisté pátrají po muži, který se 29. února odpoledne obnažoval před chodkyní na pěší stezce nedaleko Starého Plzence. 

Podle policejní mluvčí Veroniky Hokrové se neznámý pachatel obnažoval před ženou krátce po půl druhé hodině odpoledne v zalesněném porostu na pěší stezce nedaleko obce Starý Plzenec. "Podezřelý muž měl mít stažené kalhoty a obnažené přirození, které si držel v ruce, kdy šel proti poškozené oznamovatelce," uvedla Hokrová.

Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné identikit podezřelé osoby. Mělo by se jednat o muže ve věku mezi 40 – 50 lety, robustní postavy, vysoký zhruba 185 centimetrů, tmavých vlasů a na nose měl mít nasazeny tmavé dioptrické brýle. Oblečen měl být do tmavě červené mikiny či bundy a šedých kalhot, zřejmě džínů.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na identikitu, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli případ řádně objasnit.