Prožij RESTART! Krašovská připravila čtyřměsíční program plný sportu, tance a hudby

Zveřejněno v Z Plzně
Od - středa, 2. březen 2022 16:18
Prožij RESTART! Krašovská připravila čtyřměsíční program plný sportu, tance a hudby Foto: Krašovská Aktivity centrum

Restartuj tělo i mysl! Tak zní výzva, se kterou teď přišel tým z Krašovská Aktivity centra Plzeň a která se váže na program plného sportovních, tanečních a hudebních aktivit. Akce s názvem RE:START má za cíl vrátit děti, ale i dospělé zpátky na sportoviště, zpátky na taneční parket, zpátky za hudbou.

RESTART„Program jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery, což jsou lektoři, kluby a skupiny, které na Krašovské působí. Mezi akcemi tak najdete různé taneční a sportovní workshopy, ale také cvičební a hudební (případně mediální) akce,“ vysvětluje hlavní kreativní manažerka centra Ilona Křížková. „A protože nám není jedno, co se aktuálně děje ve světě, rozhodli jsme se, že vstup na drtivou většinu akcí bude zdarma. Místo vstupného budeme rádi, když přispějete tam, kde je to aktuálně potřeba,“ dodává Ilona Křížková.

Z pestrého výběru akcí jmenujme třeba parkourové workshopy, které proběhnou vždy každou druhou neděli v měsíci, a to na parkourovém hřišti, které se nachází přímo v areálu Krašovské a které je největší v ČR. Dále tančírny, Fit maraton – více než tříhodinový cvičební program, DJský workshop a nebo BUSHIDO OPEN PLZEŇ – bojový workshop. Velkým lákadlem pak bude bezpochyby i Festival kondice a Jumping party, největší jumpingová show na západě Čech.

PR

Podrobný program RE:STARTU a všechny další informace najdete na webu www.krasovska.cz a nebo na Facebooku Krašovské.