Převrátil auto na střechu, zboural oplocení domu. Řidič se ale zachoval naprosto nečekaně

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 23. říjen 2020 17:01
ViewImage (5) Foto: PČR

Neznámý řidič jel tak rychle, že v zatáčce převrátil vozidlo na střechu a přitom narazil do oplocení blízkého domu. Místo toho, aby zůstal na místě a zavolal policii, nasedl do dalšího auta a ujel.

Foto: PČR

"Dne 22. října v 19:25 hodin došlo na silnici I. třídy č. 26 v obci Semošice k dopravní nehodě. Neznámý řidič jedoucí s vozidlem tovární značky Fiat Stilo ve směru od obce Horšovský Týn nepřizpůsobil rychlost povaze a stavu vozovky a při průjezdu pravotočivou zatáčkou přejel do protisměru, kde dostal smyk. Vjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do oplocení domu. Pak se vozidlo odrazilo do prostoru mezi jiným domem a pravou krajnicí, kde se otočilo na střechu a zůstalo ležet na střeše ve vjezdu. Neznámý řidič po dopravní nehodě vystoupil z havarovaného vozidla a z místa dopravní nehody odjel v nezjištěném osobním vozidle směrem na obec Křenovy," popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Na osobním vozidle Fiat Stilo vznikla škoda 30 tisíc korun, na oplocení domu byla škoda vyčíslena na 30 tisíc korun, na fasádě a vjezdové bráně druhého domu na 20 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích, zjišťují totožnost neznámého řidiče.