Policisté hledají důležitého svědka. Poznáváte muže na fotografii?

Zveřejněno v Krimi západ
Od - čtvrtek, 10. listopad 2022 11:02
Policisté hledají důležitého svědka. Poznáváte muže na fotografii? foto: Policie ČR

Kriminalisté z územního odboru Plzeň – venkov se zabývají případem svádění k pohlavnímu styku, který se stal dne 31. října letošního roku na nádraží v obci Stod na jižním Plzeňsku. Muž na fotografii se zastal nezletilých dívek, které obtěžoval neznámý muž, a nyní je důležitým svědkem v případu. 

"Kolem páté hodiny odpoledne v prostoru před budovou vlakového nádraží v obci Stod přišel ke dvěma nezletilým dívkám muž a nabízel jim peníze za sex. V souvislosti s tímto případem kriminalisté žádají veřejnost o pomoc ke zjištění totožnosti svědka celé události. Muž na fotografii se na nástupišti nezletilých dívek zastal a pachatele upozornil, ať děvčata nechá být. Policisté by k případu tohoto důležitého svědka potřebovali vyslechnout," uvedla mluvčí policie Eva Červenková.

"Žádáme svědky celé události, případně muže na fotografiích nebo svědky, kteří by znali totožnost muže, aby se přihlásili osobně na adrese územního odboru Plzeň – venkov, Anglické nábřeží 7, Plzeň, na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na linku 158," doplnila.