Pojišťovací makléřská společnost hledá spolehlivou kolegyni!

Zveřejněno v Z Plzně
Od - středa, 9. červen 2021 10:28

PR Sháníte práci? Pořád nemůžete nic najít? Pak zbystřete! Moderní pojišťovací makléřská společnost ICG - Insurance Counseling Group s. r. o. hledá do svého týmu spolehlivou kolegyni pro pracoviště v Plzni na pozici asistentka - administrativní pracovnice v pojišťovnictví.

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
- uživatelskou znalost na PC MS Office (Excel, Word)
- velmi silné komunikační schopnosti, zodpovědný přistup k práci a k jednání s klient
- samostatnost
- zájem učit se novým věcem
- zajištění chodu kanceláře
- praxe v pojišťovnictví vítána

Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v prosperující společnosti
- pravidelný plat
- služební telefon i k osobnímu užívání
- pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou
- profesionální zaškolení, díky kterému se stanete odborníkem ve světě pojišťovnictví
- bezplatné zajištění potřebných zákonných certifikací
- skvělý kolektiv a praktickou pomoc manažera nejen při zaškolen
- práci v moderním prostředí
- dovolenou 4 týdny
- uhradíme za Vás pojištění odpovědnosti zaměstnance zaměstnavateli
- příspěvek na penzijní připojištění
-příspěvek na stravování

Informace závěrem:

Nástup dle dohody – v nejbližším možném termínu.
kontaktní osoba :
Michaela Hendrychová
obchodní manažerka
M: +420 720 968 368
www.icg-group.cz

ICG - Insurance Counseling Group
OC Luna, 1. patro
Skupova 490 / 24
301 00 Plzeň

Udělejte první krok k cestě na novou profesní dráhu – zašlete nám Váš životopis, rádi se s Vámi seznámíme, třeba u kávy.

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Insurance Counseling Group, dále jen ICG, je moderní dynamická společnost, která staví na dlouhodobém vztahu mezi klientem a námi. Nabízí komplexní služby v oblasti pojištění již více než deset let a od ledna 2014 se transformovala v právní formu jako Insurance Counseling Group s.r.o. (ICG). ICG je pojišťovací, finanční a nově i realitní zprostředkovatel. Při jednání s pojišťovnami a finančními ústavy vždy zastupujeme zájmy svých klientů – občanů, firem i státních institucí. Společnost ICG přistupuje individuálně ke každému klientovi, nastavujeme transparentní podmínky spolupráce na delší dobu a vyhledává produkty, které skutečně splňují požadavky klienta. ICG poskytuje svým klientům služby ve všech sektorech pojištění a financí na českém trhu. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami a bankami, což je zárukou toho, že vám můžeme nabídnout širokou nabídku kvalitních produktů a služeb.

Nyní už nemusíte obcházet sami jednotlivé pojišťovny a banky, abyste získali nabídky, ve kterých se dá jen těžko orientovat (pokud nejste odborníkem) a zjistit, co skutečně obsahují a jaká jsou jejích rizika. Rozhodnout se (mnohdy naslepo), která z nabídek je pro vás nejlepší, nemusí být vždy jednoduché. Právě proto jsme tu my, Insurance Counseling Group, váš partner v oblasti pojištění, financí a realit, který vám zajistí nabídky od více partnerů a pomůže vybrat tu nabídku, která je pro vás nejvýhodnější a pokryje všechny vaše potřeby. Přesně toto vše vyřídíme za Vás a na základě naší dlouholeté spolupráce s pojišťovnami a bankovními domy dokážeme opravdu poradit. Získáme pro vás ty nejvýhodnější podmínky, na které byste sami nedosáhli. Díky naší dlouholeté spolupráci s pojišťovnami a bankami, zkušenostem v oblasti pojišťění a finančních služeb vám pomůžeme vybrat ty nejvýhodnější produkty na trhu.