Plzeňský Jánošík: Porážka mě hrozně mrzí, ale přijdou důležitější zápasy

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 28. leden 2020 23:00
janosik Foto: HC Škoda Plzeň

Hodně pikantní zápas odehrál plzeňský bek Adam Jánošík v úterý v Litvínově. Ještě před devíti dny seděl v kabině Vervy, minulé pondělí se ale sbalil a putoval na západ Čech výměnou za Michala Moravčíka. Příliš šťastný návrat na litvínovský led ale nezažil. Se svým novým týmem musel překousnout porážku 1:5.

„Samozřejmě mě porážka mrzí. Doma jsme odehráli dva super zápasy s těžkými soupeři, dnes nám to bohužel nevyšlo, nedá se nic dělat. Ještě bude těch důležitých zápasů dost, na to se musíme připravit,“ prohlásila nejčerstvější posila indiánů. Slovenský bek po zápase přiznával, že šlo o hodně specifický zápas. „Fanoušci i po zápase vyvolávali moje jméno, to bylo příjemné. Ale během utkání jsem se snažil maximálně pracovat pro tým, kde hraju teď, a odvést co nejlepší práci," podotkl.

Západočeši s Litvínovem drželi dlouho krok, góly v závěru druhé třetiny ale daly domácím tříbrankový náskok a potřebný klid. „Nedokážu teď říct, čím jsme si to prohráli. Litvínovu tam napadaly góly a oni mají takové hráče, že když se jim něco povede, tak se jim pak daří celý zápas. Nedokázali jsme je pak zastavit, bohužel, dnes nám to nevyšlo, ale i takové zápasy jsou,“ uzavřel Jánošík.