Plná čára? Nevadí, šílený řidič kamionu předjížděl na hlavním tahu auta, jak se mu zachtělo

Zveřejněno v Krimi
Od - sobota, 4. prosinec 2021 06:56

Média

Hodně riskatní jízdu předvedl v polovině listopadu sedmačtyřicetiletý řidič kamionu. Na frekventovaném hlavním tahu mezi Plzní a Nepomukem si předjížděl doslova, jak se mu zachtělo. A jen díky obrovskému štěstí a postřehu dalších řidičů, nedošlo k vážné nehodě.

Řidiči, kteří v polovině listopadu projížděli po hlavním tahu I/20 od Plzně na České Budějovice, se asi nestačili divit. Na frekventovaném úseku se totiž pohyboval šílený řidič, který se svým kamionem předjížděl, kde se mu chtělo. Riskantní manévry předváděl přes plnou čáru i před horizontem, za nímž nebylo nic vidět, což dokazuje videozáznam, který policisté zveřejnili.

"Policisté z obvodního oddělení Nýřany v polovině listopadu přijali oznámení o nebezpečné jízdě kamionu, který měl jet na silnici I. třídy číslo 20 ve směru od Plzně na České Budějovice. Sedmačtyřicetiletého řidiče nákladního vozidla s přívěsem policisté následně zastavili v katastru obce Nepomuk a provedli silniční kontrolu," potvrdila policejní mluvčí Eva Červenková. Podle ní bylo přestupkové jednání řidiče nákladního vozidla, který ohrozil ostatní účastníky silničního provozu, zadokumentováno a předáno na příslušný správní orgán, který ve věci rozhodne.

Plná čára? Nevadí, šílený řidič kamionu předjížděl na hlavním tahu auta, jak se mu zachtělo Zdroj: Policie ČR