Pachatel brutálního přepadení v Třemošné uniká už měsíc. Policisté mají jeho popis

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 22. září 2020 22:19
Napadeni Ilustrační foto

K brutálnímu loupežnému přepadení došlo před měsícem v Třemošné. Policisté mají popis pachatele, podle nich šlo o mladíka ve věku asi 20 let.

"Dne 23. srpna 2020 asi 15 minut před jednou hodinou ranní v Plzeňské ulici v Třemošné, na travnaté ploše došlo k loupežnému přepadení ženy. Jedná se o místo, které je poměrně hodně frekventované. V blízkosti místa, kde k loupeži došlo je lavička, kde se v době incidentu nacházela skupinka tří až čtyř osob," uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková

Šetřením policisté zjistili, že se dle všeho jedná o muže ve věku okolo 20 let, který je 170 centimetrů vysoký, hubené postavy, který byl oblečen do černé mikiny s velkou kapucí a kulatým znakem s nápisem na levé straně prsou, tmavých džín s řetízkem, rovněž po levé straně. "Dle všeho se jedná o řetízek, na který se připíná peněženka. Pachatel hovořil česky bez přízvuku," doplnila. V ten den se v Třemošné konala hudební akce, na které vystupovaly metalové kapely. Není tedy vyloučeno, že pachatel mohl být účastníkem akce.

Policisté žádají o pomoc širokou veřejnost při objasnění tohoto případu. "Prosíme všechny občany, kteří se v předmětné době pohybovali na shora popsaném místě a všimli si podezřelého chování jakékoliv osoby, či znali totožnost muže, aby se prostřednictvím bezplatné linky tísňového volání Policie České republiky 158 obrátili na policisty. Veškeré skutečnosti týkající se samotného incidentu či pachatele mohou pomoci kriminalistům tento případ objasnit," dodala Jelínková.