×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Osobnosti přejí Plzeňanům do nového roku/1. díl

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 23. prosinec 2019 16:09

Nový rok 2020 je už skoro tady. Všichni jsme plni očekávání, předsevzetí a máme spoustu přání a snů. Známých plzeňských osobností jsme se ptali na to, co přejí Plzeňanům i samotné Plzni do nového roku.

Martin Baxa, primátor Plzně: Moje přání bude jednoduché. Myslím si, že nejdůležitější je prostě zdraví. Takže bych chtěl každému Plzeňanovi popřát hodně zdraví, osobní spokojenost, dostatek volného času na setkání s blízkými. Chtěl bych popřát i úspěchy, a aby se každému splnilo to, co si na začátku toho roku bude přát.

Václav Berka, vrchní sládek Plzeňského Prazdroje: Do nového roku bych všem přál, aby byli spokojení a všem, co se jim nelíbí dnešní situace, tak aby došlo k takové změně, aby pak spokojeni byli. A aby si občas při dobré příležitosti dali to nejlepší pivo na světě.

David Šlouf, radní města Plzně: Přál bych všem zdraví, protože to se nedá koupit ani někde získat. Trochu klidu, méně shonu a dívat se na věci s nadhledem a být trochu pozitivnější.

Jakub Brabec, kapitán FC Viktoria Plzeň: Do nového roku přeji všem, ať jsou všichni šťastní a spokojení. Doufám, že jim k tomu pomohou třeba i naše výsledky. A taky hodně zdraví.

Marcela Krejsová (ODS), náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje: Lidem z Plzeňského kraje přeji do Nového roku ať se jim podaří vše co si přejí. Ať mají radost ze života, protože máme to štěstí, že žijeme v době, kdy máme všeho dostatek. Narodili jsme se na kontinent a do země skoro se zlatou lžičkou v puse. Ne všichni na celé zeměkouli mají to štěstí, že se mají tak, jako se máme my. Nemáme mnoho důvodů proto, abychom se na sebe mračili a byli naštvaní. Takže lidé usmívejte se a mějte radost z každého dne.

Pavel Mentlík, děkan Fakulty pedagogické: Všem bych popřál hodně zdraví, to je nejdůležitější. A pak radost z případného poznávání a hledání nových věcí. To jako děkan Pedagogické fakulty musím. Pro Fakultu bych si přál, abychom byli úspěšní v získání akreditací. To je pro nás nejdůležitější. A pak bych si moc přál více peněz, abych mohl dát kolegům vyšší platy.

Pavel Šindelář (ODS), technický náměstek primátora Plzně: Obyvatelům Plzně i celého našeho regionu přeji samozřejmě do Nového roku hlavně hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější co máme.