Osmnáctiletou Kristýnu našli mrtvou na dálnici. Zabili ji, tvrdil otec. Pak se za vyjádření omluvil

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 17. srpen 2020 14:31
mrtvá facebook Jiří D.

Aktualizováno 17.8. 12:25 Na dálnici D5 poblíž Svaté Kateřiny na Tachovsku nedaleko od hranic s Německem byla v noci na neděli nalezena mrtvá osmnáctiletá žena.

"Dvacet minut po třetí hodině ranní jsme přijali oznámení o nálezu ženy ročník 2002 bez známek života na dálnici D5 v oblasti svaté Kateřiny. V současné době prověřujeme veškeré okolnosti případu. Je nařízena soudní pitva," potvrdila policejní mluvčí Ivana Jelínková bez dalších podrobností.

Na sociálních sítích mezitím zoufalý otec mrtvé dívky sháněl svědky a tvrdil, že byla zabita. "Kdo ví něco o smrti mé osmnáctileté dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno asi ve 4 hodiny na Kateřině," napsal Jiří D. V pondělí ráno už se ale na sociální sítích zdrcený otec omlouval a své vyjádření korigoval. "Možná jsem přestřelil výrokem, kdo zabil mou dceru, ale nikdo mi nedal na výběr. Dnes bych napsal: Umřela mi dcera, to nejdražší, co máme," podotkl Jiří D.

Podle některých kamarádů, kteří se do diskuze na sociálních sítích zapojili, měla dívka spáchat sebevraždu poté, co odešla podnapilá z jednoho večírku, který se nedaleko místa tragédie konal.