Osahávače z eskalátorů na vlakovém nádraží dopadli policisté!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - středa, 23. listopad 2022 15:17
Osahávače z eskalátorů na vlakovém nádraží dopadli policisté! Zdroj: Instagram/plzenskej_vejplach

Policisté už znají totožnost muže, který na eskalátorech na vlakovém nádraží osahával mladé dívky. Dvaadvacetiletého mladíka objevila hlídka strážníků přímo poblíž místa činu.

"Strážníci stanice Územně strážní služby na základě místní a osobní znalosti poznali na zveřejněných fotografiích v článku možného podezřelého z protiprávního jednání na Hlavním vlakovém nádraží Plzeň. Podezřelého později objevili během hlídkové činnosti v Šumavské ulici poblíž vlakového nádraží," informovala mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.

To, že už si muže převzali policisté, potvrdila i jejich mluvčí Veronika Hokrová. "Na základě výborné spolupráce plzeňských městských strážníků s Policií České republiky již policisté obvodního oddělení Plzeň-střed znají totožnost muže, který se měl v posledních dnech dopouštět protiprávního jednání na ženách v prostoru eskalátorů na vlakovém nádraží v Plzni. Muž ve věku 22 let je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití. Jde o hrubé jednání, kterého se měl dopustit na místě veřejnosti přístupném," uvedla Hokrová s tím, že policisté se případem dále zabývají.