NAVA TISK oslaví jubilejních 110 let, velké výročí doprovodí speciální grafika

Jubilejních 110 let od prvního tisku oslaví v příštím roce významná plzeňská společnost NAVA TISK, která je nejdéle fungujícím tiskárenským provozem na jednom místě v České republice. K významnému výročí firma přichystala i speciální grafiku.

Společnost NAVA Tisk s.r.o. byla založena v roce 1993 v budově původní tiskárny z roku 1911 v Hankově ulici nedaleko zimního stadionu v Plzni-Doudlevcích. Dnes je díky své historii držitelem zápisu v České knize rekordů za nejdéle fungující tiskárenský provoz na jednom místě.

Po celou svou historii významný tiskárenský závod klade velký důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků. V roce 2009 prošel rozsáhlou modernizací, kdy byl vybaven špičkovou technologií tisku Heidelberg, aby se v roce 2018 zařadil do portfolia plzeňské skupiny Euronova Group.

„Velké výročí, které si v roce 2021 připomeneme, by nebylo realitou bez našich zaměstnanců a obchodních partnerů. Dosavadní spolupráce je pro nás motorem i velkým závazkem do budoucna. Našim cílem je dál nabízet špičkové služby a společně s našimi klienty představit další úspěšné tituly a produkty,“ říká jednatel skupiny Euronova Group Radek Novák.

K oslavám výročí vedení společnosti připravilo speciální grafiku, která ctí původní odkaz firmy a odkazuje na její výjimečnou historii. Jedná se o první vlaštovku oslav v roce 2021.

Mezi významné klienty společnosti NAVA TISK patří například plzeňský fotbalový klub FC Viktoria Plzeň, Mercedes Benz, Dinopark, M.A.T. Group nebo Kara. Tiskárenský závod ale spolupracuje i na dílčích projektech, díky kterým získal i několik celorepublikových ocenění.