Aktualizováno: Na severním Plzeňsku se střílelo, jeden ze dvou zraněných zemřel!

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pátek, 29. duben 2022 22:21
Aktualizováno: Na severním Plzeňsku se střílelo, jeden ze dvou zraněných zemřel! Foto: Policie ČR

Aktualizováno 30. 4. 9:01 Ve Vochově na severním Plzeňsku se v pátek večer střílelo. Podle neoficiálních informací chtěl muž zastřelit svou partnerku a následně se pokusit o sebevraždu. Na následky těžkého zranění muž v nemocnici zemřel.

"Dnes ve večerních hodinách jsme vyjížděli do jedné obce na severním Plzeňsku, kde došlo k trestnému činu násilného charakteru, při kterém byly zraněny dvě osoby. Jedna je podezřelá z tohoto trestného činu," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hokrová. Podle našich informací měl muž postřelit ženu a následně se pokusit o sebevraždu.

Obě zraněné osoby byly z místa transportovány do Fakultní nemocnice v Plzni. "Muž na následky zranění v noci zemřel, žena podstoupila operaci a je u nás dál hospitalizovaná," uvedla administrátorka nemocnice Alena Dvořáková.

"Při násilném činu byla použita střelná zbraň, kterou jsme zajistili k další expertize," popsala policejní mluvčí. Podle ní vše nasvědčuje tomu, že jsou důvodem střelby předchozí neshody v domácím prostředí. "S ohledem na počátek tohoto případu nebudeme prozatím poskytovat bližší informace do doby, než to bude možné," doplnila Hokrová.