Na přechodu pro chodce srazilo muže auto. Řidič ujel

Zveřejněno v Krimi
Od - úterý, 22. červen 2021 16:01
Na přechodu pro chodce srazilo muže auto. Řidič ujel ilustrační

Policisté pátrají po svědcích střetu prozatím neznámého řidiče s chodcem, který měl přecházet po přechodu pro chodce u domu v Kralovické ulici. Muži zákona mají informaci, že se na místě nacházel mladý muž s kočárkem, který o zraněného chodce po nehodě pečoval. 

"Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody, střetu nezjištěného vozidla, řidiče s chodcem. K uvedené události došlo v Plzni na vozovce ulice Kralovická v blízkosti obchodu Penny dne 8. června 2021 v době okolo 14:30. Chodec měl přecházet přes vozovku po vyznačeném přechodu pro chodce. Při nehodě došlo ke zranění chodce," uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

V rámci šetření uvedené kolize policisté zjistili, že po dopravní nehodě o zraněného chodce na místě pečoval mladý muž s kočárkem. Policisté touto cestou žádají nejen dotyčného muže, ale i případné další svědky této události, kteří se na daném místě a době pohybovali, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 nebo telefonicky na č.: 974 325 256 či zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedené kolize.