Na Krašovské se opět po roce rozjela Jumping party

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 16. leden 2023 14:38
Na Krašovské se opět po roce rozjela Jumping party Foto: Krašovská Aktivity centrum Plzeň

V neděli 15. ledna se do Krašovská Aktivity centra Plzeň sjeli cvičenci z celé republiky. Konala se tu akce s názvem Jumping party Plzeň. Šlo o tříhodinovou jumpingovou show na speciálních profi trampolínách doprovázenou speciálními světelnými a ohňovými efekty.

„Jumping je cvičení, které u nás na Krašovské probíhá pravidelně téměř každý den. Jumping party je však událost, která tomu dává úplně jiný rozměr. Jednak musí probíhat ve sportovní hale, protože účast je vždycky opravdu velká, a za druhé jde o velkou show, která potřebuje pořádnou scénu,“ vysvětluje hlavní kreativní manažerka Krašovské Ilona Křížková.

Není tedy divu, že i letos na akci dorazilo spoustu nadšenců, a to i ze zahraničí. Díky zapojení lektorek z Německa Andreie Palatinus a Moně Sczcepanski, které vystoupily přímo na pódiu, přijela do Plzně i skupina německých „jumperů“. Z českých lektorů se představili Radek Mulač, Anna Burianová, Martina Šulcová, Veronika Sovičová, Adéla Šéblová a Miroslav Uriel.

S jumpingem, tedy skupinovém cvičením na speciálních trampolínách s motivují hudbou, se mohla široká veřejnost seznámit v minulých letech na velkých akcích, jako je třeba Sportmanie Plzeň. Cvičenci ho však mají možnost navštěvovat v rámci pravidelných hodin po celé Plzni. Podrobnosti o lekcích, které probíhají na Krašovské, najdete na www.krasovska.cz.

PR