Muž se vrátil do obchodu, kde kradl. Přišel přímo do rány policistům!

Zveřejněno v Krimi
Od - neděle, 31. červenec 2022 18:03
Muž se vrátil do obchodu, kde kradl. Přišel přímo do rány policistům! Foto: Policie ČR

V jeden den v jedné z tachovských prodejen odcizil muž parfémy, druhý den se do obchodu vrátil právě v době, kdy policisté prováděli šetření. Recidivistu si tak rovnou odvezli na služebnu. 

"Ve středu 27. července přijali tachovští policisté oznámení o krádeži pěti parfémů, které neznámý pachatel odcizil v jedné tachovské prodejně, při nezákonném jednání zachytil kamerový systém. Policisté proto přijeli na místo, kdy v průběhu prováděného šetření oznamovatelka policisty upozornila na to, že se muž, který parfémy předchozího dne odcizil, právě vrátil do obchodu. Policisté jej proto zadrželi a zjistili, že se jedná o 30letého muže, který se k odcizení parfémů také doznal," potvrdila policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Následně se ukázalo, že dotyčný navštívil ještě další dva obchody v Tachově, ve kterých také kradl. V jednom případě si odnesl 4 elektrické zubní kartáčky v hodnotě přes 3 000 korun, ve druhém vzal 5 lahví alkoholu v hodnotě za bez mála 2 000 korun. Navíc policisté zjistili, že se takového jednání dopustil, ačkoliv byl za stejnou trestnou činnost v posledních třech letech odsouzen k podmíněnému trestu. Ještě ten den mu proto sdělili podezření ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže a ve věci vedou zkrácené přípravné řízení.