Mladý život vyhasl na silnici! Osmnáctiletý mladík zemřel po nehodě na motorce, krátce na to boural další motorkář

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 4. září 2020 20:25
motorka foto: HZSPK

Tragicky skončil odpolední střet mladého motorkáře s osobním autem u Kladrub na Tachovsku. Druhá nehoda motocyklisty se stala krátce na to v tom samém okrese, vážná zranění utrpěl motorkář, který boural na svém stroji na silnici první třídy u Kočova ve směru na Planou.

Velkou tragédií skončila odpolední projížďka osmnáctiletého motorkáře. Mladík se u Kladrub střetl s autem, které řídil jen o rok starší řidič. Podle mluvčího plzeňských hasičů Petra Poncara začal motocykl po nehodě hořet. I přes pomoc záchranářů mladý muž nehodu nepřežil. „U muže, ročník 2002, musel náš lékař přes veškerou snahu a péči bohužel konstatovat smrt,“ informovala Andrea Divišová ze záchranné služby. Devatenáctiletého řidiče auta odvezla sanitka s lehkým zraněním do Stodské nemocnice.

O život teď ale bojuje v plzeňské nemocnici osmadvacetiletý motorkář, který na svém stroji vylétl ze silnice u Kočova. Podle prvotních informací mohla za jeho nehodu vysoká rychlost. Na místo letěl z Plzně záchranářský vrtulník. „Muže jsme transportovali leteckou záchrannou službou ve velmi vážném stavu a se zajištěnými dýchacími cestami na emergency Fakultní nemocnice Plzeň,“ sdělila Divišová.