Klatovský útulek pro zatoulané a opuštěné psy nově umožňuje virtuální adopci

Zveřejněno v Z regionu
Od - sobota, 7. leden 2023 09:50
Klatovský útulek pro zatoulané a opuštěné psy nově umožňuje virtuální adopci ilustrační. Foto: Útulek pro zatoulané a opuštěné psy v Klatovech

Útulek pro opuštěné a zatoulané psy v Klatovech má od 1. ledna 2023 nový transparentní účet, na který je možné posílat finanční příspěvky. Transparentní účet je zřízen u Komerční banky a.s., číslo transparentního účtu je 123-8953710227/0100.

Veškeré finance zaslané na transparentní účet budou použity výhradně pro zkvalitnění péče o chované psy a k úhradám mimořádných veterinárních zákroků. Přijaté finanční prostředky nelze využít pro nákup krmiva a ke standardním veterinárním úkonům, které jsou obsaženy v ceníku služeb útulku. Nahlížení do transparentního účtu je možné na adrese: www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-8953710227.

Novinkou od 1. ledna je tzv. virtuální adopce. Znamená to, že pokud by chtěl kdokoliv vlastnit pejska, který je chován v útulku, ale nemá vytvořeny podmínky pro jeho chov, lze takového pejska virtuálně adoptovat a pravidelně přispívat dohodnutou finanční částkou na výše uvedený transparentní účet. V takovém případě budou poukázané finanční prostředky použity výhradně pro tohoto vybraného psa.