Futsalisté otočili duel s Teplicemi, pojistili si přední pozice

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 16. leden 2020 21:10
futsal3 ilustrační

Futsalisté Interobalu Plzeň porazili v 15. kole Varta futsal ligy Teplice na domácí palubovce 3:1. Západočeši museli duel otáčet, což se jim nakonec díky gólům Buchty, Štrajta a Kovácse podařilo. Interobal tak pravděpodobně půjde do play-off nejhůře ze třetího místa.

Na úvodní gól se v hale Lokomotivy čekalo až do druhé půle. V té první totiž Plzeň zahodila, co mohla. Nedala penaltu, desetimetrový kop a nevyužila ani přesilovku. Trest přišel ve 23. minutě, kdy se trefil hostující Tato. Následně už však střílel góly pouze Interobal. Nejprve ve 28. minutě Buchta vyrovnal střelou mezi nohama gólmana Hůly, vítěznou trefu vstřelil ve 34. minutě po hezké spolupráci s Vnukem Štrajt. Třetí gól domácích poté přidal ještě ze standardní situace Kovács. Teplice to ještě zkusily v powerplay, ale bez úspěchu.