Fotbalisté Plzně zahájí přípravu 23. července

Foto: FCVP

Ihned po posledním zápase s Libercem se hráči Viktorky rozjeli na dovolenou. Ta bude letos poměrně krátká – již ve čtvrtek 23. července se budou hlásit Adrianu Guľovi na startu letní přípravy.

Trenér Adrian Guľa společně se svým realizačním týmem připravil pro každého hráče individuální plán, podle kterého se budou Jakub Brabec a spol. řídit během dovolené. Jde o mix úplného volna a odpočinku s tréninkovými dávkami či speciálním cvičením.

Ve čtvrtek 23. července se pak tým opět sejde. Na programu jsou zátěžové testy, které proběhnou kompletně v prostorách Doosan Areny. První společný a hned dvoufázový trénink je v plánu o den později.

Viktoria bude v přípravě na novou sezonu tradičně využívat domácí prostředí, v tréninkovém areálu v Luční ulici absolvuje i jediné přátelské utkání v ČR s Českými Budějovicemi (1. 8., čas bude upřesněn). Na tento zápas budou mít samozřejmě přístup i fanoušci, aby mohli vidět v akci celý tým včetně nových tváří.

Finální část přípravy proběhne tradičně na tréninkovém kempu v Rakousku. Viktoria zde odehraje tři přípravné duely a domů do Plzně se vrátí 14. srpna, tedy týden před plánovaným startem nového ročníku.

HARMONOGRAM LETNÍ PŘÍPRAVY
23. 7. – zátěžové testy
24. 7. – společný dvoufázový trénink
1. 8. – FCVP – České Budějovice (Luční ulice)
5. 8. – odjezd do Rakouska
7. 8. – přípravný zápas
11. 8. – přípravný zápas
14. 8. – přípravný zápas a návrat z Rakouska