FESTIVAL KONDICE se vrací! Uskuteční se 2. dubna na Krašovské

Zveřejněno v Z Plzně
Od - úterý, 15. únor 2022 15:05
FESTIVAL KONDICE se vrací! Uskuteční se 2. dubna na Krašovské Foto: Krašovská Aktivity centrum

Festival kondice je zpět! Den plný pohybu a cvičení, který nemá na západě Čech obdoby, se opět uskuteční s tvářemi projektu Olgou Šípkovou a Davidem Hufem, mistry světa ve sportovním aerobiku, a to v sobotu 2. dubna v areálu Krašovská Aktivity centra Plzeň. Již třetí ročník proběhne kvůli pandemické situaci po dvouleté odmlce, rozhodně je ale na co navazovat. Poslední ročník, který se uskutečnil ještě v roce 2019, byl totiž zcela vyprodaný. Letos se akce uskuteční pod záštitou prvního náměstka primátora města Plzně Romana Zarzyckého.

Festival kondice promoUž teď je jasné, že velkým tahákem bude opět cvičení s oběma patrony, tedy Olgou Šípkovou a Davidem Hufem (deep work, jóga), návštěvníci se však můžou těšit i na zcela nové hosty. V programu se totiž dále představí třeba profesionální kondiční trenér Karel Frýd, a to konkrétně s intervalovým tréninkem a lekcí zaměřenou na problémové partie, nebo úspěšná česká fitness trenérka Radka Vandasová Bechtoldová (cvičení Metabolic, Mobility a BOSU). Sestavu účinkujících lektorů pak uzavírá trojice osvědčených plzeňských lektorek Aneta Chodorová, Zuzana Hálová a Lada Valentová. Jako každý rok je pak připravena i řada doprovodných aktivit. Návštěvníci si budou moct třeba zakoupit různé doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu nebo načerpat užitečné informace.  

Vstupenky na Festival kondice Plzeň 2022 jsou již v prodeji na recepci Krašovské a v Pohybovém studiu J&A, a to za předprodejní cenu 590 korun. Více informací včetně kompletního programu najdete na www.krasovska.cz.