Festival kondice s Olgou Šípkovou se blíží

Zveřejněno v Z Plzně
Od - středa, 30. březen 2022 18:03
Festival kondice s Olgou Šípkovou se blíží Foto: Krašovská Aktivity centrum

V Plzni se tuto sobotu uskuteční třetí ročník Festivalu kondice. Akce, která nemá na západě Čech obdoby, proběhne opět v Krašovská Aktivity centru. Stejně jako v předchozích letech se na něm představí mistři světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková a David Huf, ale i další známí lektoři.

Banner„Program má na co navazovat. Poslední ročník, který se uskutečnil ještě v roce 2019, byl zcela vyprodaný. Pak jsme si kvůli covidu museli dát dvouletou pauzu, teď jsme ale opět připravení a těšíme se, že zaplníme celou halu,“ říká hlavní kreativní manažerka Krašovské Ilona Křížková.  Už teď je jasné, že velkým tahákem bude opět cvičení s oběma patrony, tedy Olgou Šípkovou a Davidem Hufem (deep work, jóga), návštěvníci se však můžou těšit i na zcela nové hosty. V programu se totiž dále představí třeba profesionální kondiční trenér Karel Frýd, a to konkrétně s intervalovým tréninkem a lekcí zaměřenou na problémové partie, nebo úspěšná česká fitness trenérka Radka Vandasová Bechtoldová (cvičení Metabolic, Mobility a BOSU). Sestavu účinkujících lektorů pak uzavírá trojice osvědčených plzeňských lektorek Aneta Chodorová, Zuzana Hálová a Lada Valentová.

Jako každý rok je pak připravena i řada doprovodných aktivit. Návštěvníci si budou moct třeba zakoupit různé doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu nebo načerpat užitečné informace. Vstupenky na Festival kondice Plzeň 2022 jsou již v prodeji na recepci Krašovské a v Pohybovém studiu J&A, a to za předprodejní cenu 590 Kč. Vstupenky pak budou k dostání i na místě.

Více informací včetně kompletního programu najdete na https://www.krasovska.cz/program/festival-kondice-plzen-2022/. Akce se letos uskuteční pod záštitou prvního náměstka primátora města Plzně Romana Zarzyckého.

Fotogalerie