Energii čeká domácí dvojzápas, v KV Areně vyzve Kladno a Kometu

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - pátek, 21. říjen 2022 10:14
Energii čeká domácí dvojzápas, v KV Areně vyzve Kladno a Kometu foto: HC Energie Karlovy Vary

Karlovarští hokejisté se po dalším úspěšném venkovním výjezdu vrací domů, kde je o blížícím se víkendu čeká dvojice zápasů. V pátek 21. října přivítají v KV Areně tým Kladna, v neděli 23. října brněnskou Kometu.

Čtyři výhry v řadě zapsali energetici na kluzištích soupeřů, naposledy senzačně otočili utkání v Liberci. Na domácím ledě se jim dlouho nedařilo, ale prokletí KV Areny nedělní výhrou nad Motorem konečně zlomili. A o blížícím se víkendu je čeká další domácí dvojboj.

V pátek 21. října od 17:30 uzavřou úvodní čtvrtinu základní části soutěže duelem s Kladnem. Se Středočechy se utkali dvakrát v přípravě a v obou případech zvítězili. Kladnu sice stále schází Jaromír Jágr, o jehož další hráčské kariéře se v posledních dnech hojně spekuluje, i tak ale půjde o důležitý souboj. Rytíři naposledy přerušili sérii porážek a porazili Motor, na Energii navíc ztrácí jen tři body. Hrát se tak bude o pomyslných šest bodů.

Atraktivní duel čeká na svěřence trenéra Davida Bruka i v neděli 23. října od 15:30. Do Karlových Varů přijede brněnská Kometa, které se v posledních zápasech daří a patří jí už čtvrtá příčka tabulky. Klubový autobus do lázní navíc přiveze i bývalého dlouholetého útočníka Energie Jakuba Fleka, stejně jako kouče Martina Pešouta, jenž Karlovy Vary vedl v posledních pěti sezonách. Jak si povedou při svém návratu na západ Čech?